Catering sportowy Poznań - Kapitan Cook

Catering sportowy Poznań

Catering sportowy Poznań

Ruch to zdrowie i każdy, kto poznał jego zalety, nie potrafi się już bez niego obejść. W połączeniu z odpowiednio dobraną i zbilansowaną dietą pomoże nie tylko w utrzymaniu doskonałej sylwetki, ale również wpłynie na poprawę naszego samopoczucia. Catering sportowy w Poznaniu to program oferujący profesjonalnie stworzone posiłki dla wymagających sportowców, którzy potrzebują odpowiedniego odżywienia organizmu. Regularne treningi powodują utratę dużej ilości energii, którą należy uzupełniać poprzez odpowiednie składniki żywnościowe.

W zdrowym ciele… – catering sportowy w Poznaniu

Niezależnie od tego, czy trenujesz, bo się tym pasjonujesz, czy też ćwiczysz zawodowo, na pewno jesteś świadomy, że Twoja dieta powinna być odpowiednio dobrana oraz zbilansowana pod względem składników odżywczych i witamin, których potrzebuje Twój organizm do dalszego, energicznego działania. Na co dzień brakuje nam jednak czasu na skrupulatne przygotowanie odpowiednio zbilansowanych posiłków, dlatego warto postawić na skuteczne rozwiązanie, wybierając catering sportowy z dowozem na terenie całego miasta Poznań. Pozwoli to nie tylko na oszczędność czasu, ale również pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie oraz samopoczucie. Dostarczając organizmowi niezbędnych produktów, budujesz swoją wytrzymałość, wpływasz również na polepszenie swoich wyników w dyscyplinie, którą uprawiasz.

Catering na terenie Poznania dla każdego sportowca!

Proponowany przez nas catering dietetyczny dla sportowców bazuje na zrównoważonych posiłkach, w których dominującym elementem jest białko. Ten składnik odżywczy zbawiennie wpływa na tkankę mięśniową – szybko ją regeneruje, tym samym usprawniając proces powrotu do formy sprzed intensywnego wysiłku fizycznego. Catering sportowy w Poznaniu dostarcza również odpowiednią dawkę węglowodanów. To organiczne związki chemiczne, których zadaniem jest uzupełnienie tzw. glikogenu mięśniowego – rodzaju cukru zapasowego. To właśnie stąd mięśnie czerpią energię do intensywnych ćwiczeń. Przekonaj się i zadbaj nie tylko o swoje ciało, ale też o cały organizm!

Catering dla sportowców – Poznań

Intensywny wysiłek, regularne ćwiczenia fizyczne czy przygotowywanie się do zawodów sportowych zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich wymaga właściwie dobranej diety. Nasz catering sportowy zapewnia wszystkim sportowcom będących naszymi klientami z Poznania odpowiednią podaż makroskładników, składników mineralnych oraz witamin, ponieważ organizm osoby trenującej wymaga ich znacznie więcej. Dieta sportowca opiera się przede wszystkim na niskotłuszczowym mięsie, pełnowartościowym białku, węglowodanach charakteryzujących się niskim indeksem glikemicznym oraz zdrowych tłuszczach we właściwej ilości. Stawiamy na zdrowe, wartościowe półprodukty, z których tworzymy posiłki! Wybierając dietę pudełkową, czyli catering sportowy, zyskasz 100% kontroli nad spożywanymi posiłkami w dogodnym dla Ciebie czasie. Postaw na sprawdzony catering oferujący dietę sportową, która zapewni Ci energię w czasie treningu oraz sprawdzi się w czasie niezbędnej regeneracji.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 2
Danie 3
Danie 7
Danie 4
Danie 1
Danie 5
Danie 6
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940