Dlaczego warto przejść na dietę pudełkową - Kapitan Cook

Dlaczego warto przejść na dietę pudełkową

Dlaczego warto przejść na dietę pudełkową

1. Wielka oszczędność czasu

Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla ludzi zabieganych, którzy nie mają tyle wolnego czasu, aby przygotować sobie jedzenie na cały dzień. Dzięki niej możemy oszczędzić czas potrzebny na zrobienie zakupów spożywczych, gotowanie i pakowanie posiłków. Catering dietetyczny oferuje aż 5 dań, które zostaną dostarczone w wybrane przez nas miejsce, dzięki czemu jesteśmy zaopatrzeni w jedzenie na cały dzień i niczym nie musimy się przejmować.

2. Wsparcie w odchudzaniu

Aby schudnąć, trzeba jeść! Wiele osób popełnia w tej kwestii wielki błąd i ogranicza jedzenie, aby zgubić nadprogramowe kilogramy. Tymczasem, dietetycy alarmują, że aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę, trzeba regularnie spożywać posiłki o dostosowanej do naszego organizmu kaloryczności. To wszystko może nam zaoferować dietetyczny catering.

3. Personalizacja

W diecie pudełkowej możemy liczyć na pełną personalizację – bez obaw, że dostaniemy posiłki z nielubianym składnikiem lub potrawy, na które jesteśmy uczuleni. Dania są także dostosowane pod indywidualne wymogi kaloryczności.

4. Nie trzeba gotować!

Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią lub nie potrafią gotować. Dieta pudełkowa zawiera w sobie różne smaki, nietuzinkowe rozwiązania oraz dania kuchni z całego świata. Dodatkowym atutem jest brak konieczności zmywania po posiłkach i gotowaniu :).

5. Wyrabianie dobrych nawyków

Dieta pudełkowa to zdrowe i zbilansowane jedzenie, podzielone na odpowiednie ilości i porcje. Korzystając z cateringu możemy poznać nowe smaki oraz nauczyć się zdrowych nawyków żywieniowych, np. spożywania regularnie posiłków, zwracania uwagi na ich jakość oraz unikanie niezdrowych składników.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 1
Danie 7
Danie 4
Danie 3
Danie 6
Danie 2
Danie 5
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940