Catering dietetyczny na dowóz – Gdynia i okolice

Twoje zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze i chcesz zmienić dotychczasowy styl odżywiania? A może pragniesz przejść na zdrową dietę bądź wyeliminować z jadłospisu powodujący uciążliwe dolegliwości gluten? Jeśli tak, wybierz dobry i tani catering dietetyczny Kapitan Cook, którego obszarem działalności jest całe miasto Gdynia i okolice.

Catering dietetyczny z dowozem to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowie, wygodę oraz czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy kilka programów żywieniowych obejmujących posiłki wykonane z wysokiej jakości surowców, dostarczane pod wskazany adres.

Jakie plany żywieniowe możemy zaproponować?

Działając jako najlepszy catering dietetyczny w Gdyni, możemy zaproponować Ci jeden z kilku programów żywieniowych, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Każdy z nich obejmuje świeże, pełnowartościowe posiłki na każdy dzień, przyrządzane z naturalnych składników, bez dodatku sztucznych konserwantów i ulepszaczy.

W naszej ofercie znajdziesz następujące plany żywieniowe:

  1. STANDARD – to dieta skomponowana z myślą o wszystkich osobach, które chcą się zdrowo odżywiać każdego dnia i jednocześnie rozsądnie redukować masę ciała.
  2. WEGE + RYBY – to program żywieniowy stworzony dla osób, które z różnych powodów chcą wyeliminować ze swojej diety produkty mięsne, nie rezygnując ze spożycia ryb.
  3. BEZ GLUTENU I LAKTOZY – to plan przeznaczony dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi wywołanymi głównie przez gluten i laktozę, bazujący na produktach niezawierających w składzie glutenu i laktozy.
  4. SPORT – to kuracja żywieniowa dedykowana dla osób intensywnie ćwiczących oraz prowadzących aktywny tryb życia, stworzony na bazie węglowodanów, białek oraz pełnowartościowych tłuszczów.
  5. PALEO – to dieta polegająca na spożywaniu produktów, które dostępne były wiele lat przed naszą erą, ma na celu zachowanie równowagi między spożyciem produktów zwierzęcych i roślinnych.
  6. DETOKS SOKOWY – to kuracja, którą nasz catering dietetyczny na dowóz tanio proponuje wszystkim osobom chcącym odwrócić skutki złego odżywiania.