Catering dietetyczny na dowóz – Gdynia i okolice

Catering dietetyczny w Gdyni
Średnia ocena: 4.5
Na podstawie: 51 ocen

Twoje zdrowie jest dla Ciebie najważniejsze i chcesz zmienić dotychczasowy styl odżywiania? A może pragniesz przejść na zdrową dietę bądź wyeliminować z jadłospisu powodujący uciążliwe dolegliwości gluten? Jeśli tak, wybierz dobry i tani catering dietetyczny Kapitan Cook, którego obszarem działalności jest całe miasto Gdynia i okolice.

Catering dietetyczny z dowozem to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowie, wygodę oraz czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy kilka programów żywieniowych obejmujących posiłki wykonane z wysokiej jakości surowców, dostarczane pod wskazany adres.

Jakie plany żywieniowe możemy zaproponować?


Działając jako najlepszy catering dietetyczny w Gdyni, możemy zaproponować Ci jeden z kilku programów żywieniowych, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Każdy z nich obejmuje świeże, pełnowartościowe posiłki na każdy dzień, przyrządzane z naturalnych składników, bez dodatku sztucznych konserwantów i ulepszaczy.

W naszej ofercie znajdziesz następujące plany żywieniowe:

Standard

To dieta skomponowana z myślą o wszystkich osobach, które chcą się zdrowo odżywiać każdego dnia i jednocześnie rozsądnie redukować masę ciała.

Wege + ryby

To program żywieniowy stworzony dla osób, które z różnych powodów chcą wyeliminować ze swojej diety produkty mięsne, nie rezygnując ze spożycia ryb.

Bez glutenu i laktozy

To plan przeznaczony dla osób zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi wywołanymi głównie przez gluten i laktozę, bazujący na produktach niezawierających w składzie glutenu i laktozy.

Sport

To kuracja żywieniowa dedykowana dla osób intensywnie ćwiczących oraz prowadzących aktywny tryb życia, stworzony na bazie węglowodanów, białek oraz pełnowartościowych tłuszczów.

Paleo

To dieta polegająca na spożywaniu produktów, które dostępne były wiele lat przed naszą erą, ma na celu zachowanie równowagi między spożyciem produktów zwierzęcych i roślinnych.

Detoks sokowy

To kuracja, którą nasz catering dietetyczny na dowóz tanio proponuje wszystkim osobom chcącym odwrócić skutki złego odżywiania.