Catering sportowy Gdynia - Kapitan Cook

Catering sportowy Gdynia

Catering sportowy Gdynia

Dlaczego warto postawić na profesjonalny catering dietetyczny? Jest to bowiem korzystne rozwiązanie pod wieloma względami. Samodzielne ułożenie prawidłowej diety nie zawsze jest proste, a jest ona jednak bardzo ważnym elementem i znajduje się na równi z systematycznymi treningami, które przybliżają nas do osiągnięcia wyznaczonego celu. To istotny aspekt dla wielu osób, które na co dzień trenują amatorsko lub profesjonalnie. Catering sportowy, który realizujemy również dla mieszkańców Gdyni, spełni wszystkie Twoje wymagania. Dostarczymy Ci bowiem codziennie inne dania, niezwykle pyszne i zdrowe. Ich różnorodność nie pozwoli wpaść w monotonię, która często zniechęca do utrzymywania konkretnej diety. Wszystkie dania charakteryzują się wyjątkowym smakiem oraz świeżością. Jeśli więc nie jesteś mistrzem kuchni, nie masz zbyt wiele czasu na gotowanie i zależy Ci na dopasowanej diecie sportowej wystarczy, że skontaktujesz się z Kapitanem Cook i złożysz zamówienie na dietę dla siebie!

Dlaczego warto wybrać nasz catering sportowy?

Catering sportowy to świetne rozwiązanie dla osób, które systematycznie trenują lub codziennie zapewniają sobie sporą dawkę aktywności fizycznej. W tym programie dietetycznym główny nacisk położony jest na dostarczanie węglowodanów i protein. Dania są również bogate w niezbędne makroskładniki, potrzebne do regeneracji oraz budowy czystej masy mięśniowej. Klient ma możliwość dostosowania diety do swoich potrzeb, ponieważ do wyboru są aż 4 różne warianty diety o następującej liczbie kilokalorii: 3000 kcal, 3500 kcal, 4000 kcal oraz 4500 kcal. Dzięki temu każdy może wybrać dopasowaną do swojego zapotrzebowania dietę. Wybrana dieta jest dostarczana codziennie pod wskazany adres. To ogromny komfort, na który zdecydowanie powinieneś sobie pozwolić.

Do przygotowania naszych dań używamy wysokiej jakości składników, które każdego ranka trafiają do naszej kuchni. Dania pakujemy próżniowo, aby odpowiednio je zabezpieczyć i zachować na dłużej ich smak oraz zachęcający wygląd.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 7
Danie 1
Danie 5
Danie 6
Danie 2
Danie 3
Danie 4
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940