Catering keto Gdynia - Kapitan Cook

Catering keto Gdynia

Catering keto Gdynia

Jeśli chcesz zgubić parę kilogramów zapewne wiesz, że wciąż powstają nowe diety i złote środki, które mają umożliwić szybsze osiągnięcie wymarzonego celu. Niestety dobra dieta na nic się zda, jeśli nie połączymy jej z odpowiednimi i dopasowanymi do nas treningami. Tylko zestawienie tych dwóch elementów pozwoli nam na redukcję wagi w sposób odpowiedzialny i bezpieczny. Wartym uwagi rozwiązaniem jest catering ketogeniczny, który znajdziesz również w ofercie Kapitana Cook. To świetne rozwiązanie dla osób, które spędzają dużo czasu w pracy i nie mają go wystarczająco, aby samodzielnie komponować odpowiednie posiłki na każdy dzień, a później jeszcze np. trenują. Dieta pudełkowa to luksus, na który warto sobie pozwolić. Co ważne, dzięki diecie pudełkowej oszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.

Catering ketogeniczny – dlaczego warto?

Dieta ketogeniczna jest znana od niedawna, ale znajduje coraz więcej zwolenników i staje się z dnia na dzień coraz bardziej popularna. Charakteryzuje się obniżeniem zawartości węglowodanów w spożywanych posiłkach do minimum. Energię nasz organizm czerpie z tłuszczu, co zapewnia pełnowartościowe i sycące posiłki. W diecie zazwyczaj znajduje się mała ilość węglowodanów, ale tylko dostarczanych z warzyw. Dieta tłuszczowa ma również wielu zwolenników ze względu na smak potraw, które do tej pory budziły wyrzuty sumienia przez swoją kaloryczność. Podstawą jest więc odpowiednie zbilansowanie diety ketogenicznej. Warto dodać, że potrawy znajdujące się w diecie pudełkowej powstają z naturalnych i świeżych składników, pozyskiwanych każdego dnia. Zwracamy dużą uwagę nie tylko na jakość naszych dań, ale też aspekt wizualny, aby pozostawały świeże i zachęcały do zjedzenia.

Nasz catering dietetyczny, w tym przypadku catering ketogeniczny oferujemy m.in. osobom zamieszkującym Gdynię, które poszukują firmy sprawdzonej i dostarczającej pudełka z dietą ketogeniczną prosto pod wskazany adres.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 4
Danie 5
Danie 3
Danie 2
Danie 6
Danie 1
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940