Catering wegetariański Gdynia - Kapitan Cook

Catering wegetariański Gdynia

Catering wegetariański Gdynia

Ułożenie odpowiednio zbilansowanej diety do nie lada wyzwanie i trudna sztuka. Dlatego nie warto robić tego na własną rękę, zwłaszcza jeśli zależy nam na diecie dopasowanej do naszych oczekiwań, czy też wymagań stawianych nam przez tryb życia lub chęć osiągnięcia konkretnych celów. Wiele osób świadomie decyduje się też na przejście na dietę wegetariańską, co jest podyktowane głównie rezygnacją ze spożywania mięsa. Takie osoby powinny dostarczyć swojemu organizmowi niezbędne składniki i witaminy w inny sposób, który zastąpi im brak w diecie produktów zwierzęcych.

Jeśli mieszkasz na terenie Gdyni warto, żebyś zapoznał się z ofertą przygotowaną przez Kapitana Cook. Oferujemy kilka rodzajów cateringu pudełkowego, w tym catering obejmujący dietę wegetariańską. To dobre rozwiązanie dla osób zamieszkujących Gdynię, które oczekują świeżych i odpowiednio zbilansowanych posiłków diety wegetariańskiej.

Wybierz swoją dietę wegetariańską!

Jeśli wybierzesz catering wegetariański Kapitana Cook, zamiast mięsa w Twojej diecie pojawią się ryby, produkty zbożowe oraz rośliny strączkowe. Mięso zostaje odpowiednio zastąpione, co daje pełnowartościowe i smaczne posiłki. Osoby będące na tej diecie cieszą się dobrym zdrowiem i samopoczuciem, są także mniej narażone na występowanie wielu popularnych chorób. Dużym plusem jest również obniżony poziom cholesterolu, dzięki zmniejszeniu ilości dostarczanych tłuszczów nasyconych. Doskonale chroni to więc przed chorobami raka, serca, nadciśnieniem, cukrzycą i ogólnie otyłością. W pakiecie obejmującym catering wegetariański w Gdyni dostępne są różne warianty pod względem kaloryczności posiłków. Do wyboru są diety pudełkowe o wartościach: 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1700 kcal, 2000 kcal. W naszej diecie wegetariańskiej znajdują się ryby, jednak jeśli i z nich chcesz zrezygnować, możesz poinformować nas o tym podczas składania zamówienia. To proste!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 2
Danie 4
Danie 6
Danie 7
Danie 3
Danie 5
Danie 1
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940