Catering biurowy Gdynia - Kapitan Cook

Catering biurowy Gdynia

Catering biurowy Gdynia

Wielu z nas spędza codzienne godziny pracy przy komputerze. Niestety, siedzący tryb czasu oraz niewystarczająca ilość czasu przeznaczanego na aktywność fizyczną skutkują nie tylko gorszym samopoczuciem, ale również, co za tym idzie, przypadkowym i mało zróżnicowanym sposobem odżywiania. Wiele osób w codziennym pędzie zapomina również o systematycznym spożywaniu posiłków, co przekłada się na migreny, bóle brzucha, złe samopoczucie oraz powstawaniem dodatkowej tkanki tłuszczowej. To kilka z wielu negatywnych skutków złych nawyków żywieniowych oraz współczesnego trybu życia.

Dlatego, jeśli żyjesz szybko i nie chcesz zapominać o zdrowym, dopasowanym do Ciebie stylu żywienia, wybierz catering biurowy oferowany przez Kapitana Cook. Przygotujemy dla Ciebie pyszne, zbilansowane posiłki, pełne wartości odżywczych, które pięknie wyglądają i jeszcze lepiej smakują! Propozycja naszego cateringu kierowana jest również do osób zamieszkujących Gdynię.

Jaki catering wybrać?

Kapitan Cook to duży wybór diet, które odpowiedzą na indywidualne potrzeby każdej osoby. Aktualnie w ofercie dostępne są takie diety jak: sportowe, paleo, wegetariańskie, ketogeniczne, bez glutenu i laktozy, office box (do pracy), a nawet detoks sokowy. Jeżeli zdecydujesz się na którąś z diet warto, abyś zwrócił uwagę na to, co jest jej podstawą, czy też zawartość kalorii. Jest ona ważna szczególnie dla tych osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy lub intensywnie uprawiają sport. Osobom, które mają problem z tolerancją mięsa lub poszczególnymi alergenami, polecamy diety wegetariańskie i bez glutenu oraz laktozy.

Z naszej oferty możesz wybrać również dedykowaną dietę pudełkową dla osób, którym zależy na zdrowym żywieniu przez cały dzień, a zwłaszcza w pracy. Mowa o diecie office box. Dostarczony pod Twoje drzwi box obejmuje 3 posiłki: śniadanie, II śniadanie oraz obiad. Posłki są komponowane w taki sposób, aby dostarczały Ci niezbędną dawkę witamin, wartości odżywczych i pozwoliły na pełną koncentrację i wydajność. W jadłospisie znajdziesz m.in. kanapki z pastą z zielonego groszku, smoothie Green Power, czy też kotlet à la schabowy w panierce z otrębów z mizerią i pieczonymi ziemniaczkami.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 6
Danie 3
Danie 4
Danie 2
Danie 1
Danie 5
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940