Catering dietetyczny – Bydgoszcz i okolice

Catering dietetyczny w Bydgoszczy
Średnia ocena: 4.7
Na podstawie: 56 ocen

Chcesz jeść smacznie i zdrowo, ale nie masz czasu na gotowanie? A może zależy Ci, by wyeliminować z jadłospisu gluten bądź laktozę, jednak nie wiesz, po jakie produkty sięgnąć? Jeśli tak, doskonale trafiłeś!

Kapitan Cook to najlepszy catering dietetyczny z dowozem w Bydgoszczy i okolicach, stanowiący idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowie i stawiają na posiłki przygotowywane z najwyższej jakości surowców. Podchodzimy profesjonalnie, indywidualnie i kompleksowo do każdego zamówienia, zapewniając nie tylko wysoką jakość dań, ale także estetykę ich podania.

Działając jako sprawdzony i dobry catering dietetyczny, oferujemy tanio pakiety posiłków w różnych wariantach kalorycznych. Stworzone przez nas programy żywnościowe są różnorodne, świeże i bazują na naturalnych składnikach.

Decydując się na catering dietetyczny na dowóz Kapitan Cook, masz zagwarantowany zestaw dań na cały dzień, a także bezpłatną dostawę na terenie Bydgoszczy i okolic.

Nasze diety

W ramach taniego cateringu dietetycznego możesz wybrać jeden z następujących programów:


Sport

To program skomponowany dla sportowców i osób prowadzących aktywny tryb życia, który bazuje na odpowiedniej ilości białka, węglowodanów oraz zdrowych tłuszczów.

Wege + ryby

To program skierowany do osób, które z przyczyn zdrowotnych lub indywidualnych chcą zrezygnować ze spożycia mięsa.

Bez glutenu i laktozy

To dieta eliminująca produkty będące źródłem glutenu i laktozy.

Detoks sokowy

To kuracja obejmująca świeżo wyciskane soki owocowo-warzywne, zupy i koktajle, skierowana do osób chcących dokonać przełomu w swoim odżywianiu lub odwrócić skutki złej diety.

Paleo

To dieta z dowozem do domu przygotowana z myślą o osobach, które chcą powrócić do korzeni i wcielić w życie jadłospis zakładający równowagę między spożyciem produktów roślinnych oraz zwierzęcych.

Standard

To standardowa dieta z dostawą do domu, która została opracowana z myślą o osobach pragnących prowadzić zdrowy tryb życia i z przyjemnością dążących do redukcji masy ciała.