Dieta pudełkowa a praca - Kapitan Cook

Dieta pudełkowa a praca

Dieta pudełkowa a praca

Statystyki pokazują, że blisko 70% Polek i Polaków nie znajduje czasu na spożycie głównego posiłku podczas pracy. Czy w takich okolicznościach zdrowe odżywianie jest możliwe? Jak najbardziej! Jednym z najlepszych wyjść jest dieta pudełkowa.

Zdrowo i… szybko

W przypadku jedzenia, szybko niekoniecznie oznacza zdrowo. Szybkie jedzenie w pracy kojarzy się najczęściej z „gotowcami” lub dowożonymi fast foodami – te zaś, w większości przypadków, nie należą do pełnowartościowych posiłków. Catering dietetyczny umożliwia zaś nie tylko spożywanie zdrowych i bogatych w wartości odżywcze dań, ale również sprzyja regularnemu jedzeniu (posiłki są bowiem dostarczane raz dziennie, pozostaje jedynie kwestia ich rozplanowania). Jest więc idealnym pomysłem dla zapracowanych, dbających jednocześnie o zdrowe nawyki żywieniowe.

W grupie siła

Zamawianie posiłku wprost do biura wydaje się bardzo dobrym pomysłem – szczególnie zaś w momencie, gdy dotyczy większej ilości pracowników. Nie od dziś wiadomo bowiem, że wypracowywanie schematów żywienia w grupie, częściej kończy się sukcesem. Dodatkowo, pudełka na firmowych biurkach mogą przyczynić się do ograniczenia niezdrowych nawyków podjadania między posiłkami, właśnie dzięki motywacji ze strony współpracowników.

Wbrew pozorom, wygospodarowanie w planie dnia czasu na posiłki nie obniża wydajności pracowników. Wręcz przeciwnie, dzięki spożywaniu odpowiedniej ilości racjonalnych (a do tego smacznych) posiłków udaje się zwiększyć wydajność pracy, a także zmniejszyć poczucie zmęczenia, a co za tym idzie – prawdopodobieństwo zachorowania na najróżniejsze choroby zespołu metabolicznego.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 3
Danie 5
Danie 2
Danie 4
Danie 7
Danie 6
Danie 1
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940