Catering biurowy - Gdańsk

Jeśli spędzasz wiele godzin w pracy i nie masz czasu na gotowanie (lub na przykład nie potrafisz/nie lubisz) rozwiązaniem dedykowanym dla Ciebie będzie catering biurowy dostarczany codziennie pod wskazany przez Ciebie adres przez Kapitana Cook. Dlaczego warto zdecydować się na dietę pudełkową? Jest to bowiem duża oszczędność codziennego, cennego czasu, ale i pieniędzy. nKapitan Cook za Ciebie przygotuje smaczne i pożywne posiłki, które pozwolą Ci nie tylko czuć się lekko i dostarczać organizmowi niezbędne składniki odżywcze, ale też takie, które atrakcyjnie wyglądają, świetnie smakują i przyczyniają się do utrzymania Twojej koncentracji podczas pracy. To praktyczne i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu spożywasz posiłki systematycznie i nie jesteś głodny. Kapitan Cook oferuje swoją dietę pudełkową w ramach cateringu biurowego również osobom z Gdańska. Sprawdź nasze diety i wybierz taką, która najbardziej Ci odpowiada!


Catering w biurze - smacznie i zdrowo

Catering biurowy realizowany przez naszą firmę to gwarancja jakości i dobrego smaku. Nasze posiłki są odpowiednio zbilansowane pod względem zawartości białka, węglowodanów, tłuszczy oraz błonnika. Przygotowujemy je ze smacznych i zdrowych składników, warzyw, owoców, ryb czy też mięs, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Nie musisz się też obawiać o stan dostarczonych do Ciebie posiłków, Pakujemy je w specjalnie do tego przystosowane opakowania, które dodatkowo pakujemy hermetycznie. Dzięki temu możesz odłożyć je na później i zjeść wtedy, kiedy będziesz miał na to ochotę. Proponujemy Ci m.in. catering wegetariański, keto, dietę bez glutenu i laktozy oraz paleo. Osobom pracujący w biurach z pewnością przypadnie do gustu dieta office box obejmująca śniadanie, II śniadanie oraz obiad.

Co więcej, możesz sam zdecydować o kaloryczności swojej diety i wybrać wariant 1000, 1400 czy też 1700 kcal. W jadłospisie znajdziesz m.in. ryżowiankę chałwowo-wiśniową, krem ogórkowy z koperkiem, czy też pulpeciki w sosie chilli mango z kuskusem i surówką z kopru włoskiego.