Catering bezglutenowy Gdańsk - Kapitan Cook

Catering bezglutenowy Gdańsk

Catering bezglutenowy Gdańsk

Diety bezglutenowa i bezlaktozowa należą do eliminacyjnych, dlatego też wymagają znacznie większej uwagi oraz zaangażowania. Powinny spełniać kilka kryteriów, przede wszystkim – być urozmaicone i bogate w składniki odżywcze. Wymogi te z pewnością spełnia nasz catering bezglutenowy, jaki oferujemy mieszkańcom Gdańska. Wybierając Kapitana Cook, można mieć pewność, że skutecznie zostaną wyeliminowane z diety niechciane alergeny. To swego rodzaju skuteczny “lek” w walce z wieloma schorzeniami (np. tarczycy) oraz chorobami autoimmunologicznymi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także do kontaktu z naszym zespołem! Razem zadbamy o Państwa zdrowie!

Kiedy warto skorzystać z propozycji cateringu bezglutenowego?

Schorzenia autoimmunologiczne, zdiagnozowana choroba Hashimoto czy celiakia bardzo często łączą się z nietolerancją glutenu oraz laktozy. Z myślą o tych osobach przygotowaliśmy catering bezglutenowy dla naszych Klientów zamieszkujących Gdańsk. Jest to dieta wymagająca zmiany wielu nawyków żywieniowych oraz poznania licznych trików kulinarnych. Dlatego też na początku rozpoczęcia tego typu diety eliminacyjnej, a także na dalszych jej etapach, polecamy nasze usługi. Gwarantujemy, że przygotowane przez nas posiłki będą nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Zwracamy szczególną uwagę na wybór pojedynczych składników, skomponowanie każdej potrawy oraz całodzienny jadłospis. Dzięki temu zyskujecie Państwo pewność, że otrzymane dania będą dobrze zbilansowane oraz co ważne – dostarczą odpowiednią ilość kalorii. Dodatkowo zwracamy szczególną uwagę na ilość mikro- i makroelementów, a także wysokiej jakości zamienniki pokarmów dostarczających również niezbędne witaminy

Catering bezglutenowy w Gdańsku – różnorodność ma znaczenie!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy pięć wariantów kalorycznych, mianowicie: 1000, 1300, 1500, 1700 oraz 2000 kcal. Należy podkreślić, że każdy wariant spełnia założenia zdrowej oraz pełnowartościowej diety, dlatego też nasi Klienci uzyskują satysfakcjonujące efekty, czyli piękne oraz zdrowe ciało. Propozycja, jaką jest catering bezglutenowy w Gdańsku, to wyjątkowa oferta uwzględniająca potrzeby osób wrażliwych na gluten oraz laktozę. Wybierając posiłki przygotowane przez zespół Kapitana Cook, otrzymacie Państwo zróżnicowane posiłki, dzięki czemu organizm szybko zaadaptuje się do zmiany stylu żywienia.

Zamawiając dietę bezglutenową, otrzymujecie Państwo każdego dnia pięć, różnych posiłków pod wskazany przez siebie adres, obejmujących: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Wśród naszych posiłków znajdują się: indyjskie curry z ciecierzycą, dorszem i kaszą, ryż na mleku z jagodami i gorzką czekoladą, fit oreo czy bruschetta z pomidorami i mozzarellą. Nasze przekonanie głosi, że żadna dieta nie musi być nudna i niesmaczna! Robimy zatem wszystko, aby nasi Klienci się o tym przekonali. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 7
Danie 6
Danie 5
Danie 2
Danie 1
Danie 4
Danie 3
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940