Catering wegetariański Gdańsk - Kapitan Cook

Catering wegetariański Gdańsk

Catering wegetariański Gdańsk

Są Państwo wegetarianami? A może chcą Państwo zrezygnować z mięsa w diecie, ale nie wiedzą dokładnie, w jaki sposób je zastąpić, aby dostarczyć organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze? Nie jest to takie trudne. Dieta wegetariańska jest naprawdę smaczna, różnorodna i zdrowa. Należy tylko dobrać odpowiednio jadłospis! A my w tym chętnie pomożemy.

Catering wegetariański – różnorodny i smaczny!

Dieta wegetariańska cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno na świecie, jak i w Polsce. Coraz więcej osób decyduje się na zrezygnowanie z jedzenia mięsa, ciesząc się przy tym dobrym zdrowiem i energią. Tego rodzaju dieta sprawdzi się także u osób, które z powodów zdrowotnych przeszły lub muszą przejść na dietę wegetariańską. Dlatego również i my kierujemy swoją ofertę również do wegetarian. Catering wegetariański z dowozem na terenie Gdańska to odpowiedź na panującą obecnie modę, ale także zwiększającą się świadomość w zakresie jakości i zawartości spożywanych posiłków.

Dieta wegetariańska – zalety

Osoby podejmujące decyzję o wykluczeniu mięsa z codziennego menu szczególnie powinny dbać o dostarczanie organizmowi niezbędnych produktów spożywczych, takich, które zastąpią braki wynikające z eliminacji białka i tłuszczów zwierzęcych. Oferowany przez nas catering dla mieszkańców Gdańska pozwoli skutecznie wyeliminować z jadłospisu mięso oraz jego przetwory. Nadal jednak będą obecne w nim jaja, nabiał i ryby. Zapewnią one Państwu zbilansowane posiłki każdego dnia tak, aby dieta nie prowadziła do niedoboru składników odżywczych. Należy jednak pamiętać, że dieta taka wymaga stałej obserwacji stanu zdrowia i reakcji organizmu.

W diecie wegetariańskiej znajdą Państwo niezwykłe bogactwo błonnika, pierwiastków (w szczególności magnez i potas) oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ponadto zawiera ona przeciwutleniacze i witaminy ze szczególnym naciskiem na te pochodzące z grup C i E. Posiłki w proponowanym cateringu komponowane są z myślą o osobach, które dopuszczają w swoim codziennym jadłospisie obecność jaj i produktów mlecznych.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 7
Danie 4
Danie 1
Danie 5
Danie 3
Danie 6
Danie 2
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940