Catering dietetyczny z dowozem – Gdańsk i okolice

Catering dietetyczny w Gdańsku
Średnia ocena: 4.3
Na podstawie: 50 ocen

Chcesz odżywiać się zdrowo i racjonalnie, a także czerpać moc witamin ze świeżych i pełnowartościowych posiłków? A może pragniesz zrzucić parę kilogramów, by cieszyć się smukłą sylwetką? Jeśli tak, z pomocą przyjdzie Ci kapitan Cook – najlepszy catering dietetyczny w Gdańsku!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że samodzielne przyrządzanie posiłków zajmuje sporo czasu, a do tego dochodzi jeszcze liczenie kalorii i układanie jadłospisu. Dlatego działając jako sprawdzony, tani catering dietetyczny na dowóz, wszystkim osobom zamieszkującym Gdańsk i okolice proponujemy starannie opracowane programy żywieniowe. Każdy z nich obejmuje kilka posiłków na cały dzień, które są przyrządzane przy wykorzystaniu wysokiej jakości surowców, bez dodatku sztucznych konserwantów, barwników i ulepszaczy.

Poznaj nasze plany żywieniowe!


Działając jako dobry i tani catering dietetyczny, możemy Ci zaproponować jeden z kilku opracowanych przez nas planów żywieniowych. Wśród nich znajdują się następujące diety:

Standard

To standardowa dieta z dostawą, która jest przeznaczona dla wszystkich osób pragnących prowadzić zdrowy styl życia każdego dnia.

Wege + ryby

To program skomponowany z myślą o osobach, które z różnych powodów pragną ograniczyć w codziennej diecie spożycie produktów mięsnych.

Bez glutenu i laktozy

To dieta eliminacyjna, bazująca na produktach naturalnie niezawierających w swoim składzie glutenu oraz laktozy.

Sport

To propozycja dla osób intensywnie ćwiczących i prowadzących aktywny tryb życia, które chcą uzyskać, odpowiednie efekty trenując, oraz szybciej odzyskiwać siły po wysiłku.

Paleo

To dieta z dowozem do domu, która opiera się na założeniu, że współczesny człowiek nie dostosował się jeszcze do takich produktów jak cukier, zboża, nabiał czy warzywa strączkowe.

Detoks sokowy

To kuracja bazująca na świeżo wyciskanych sokach owocowo-warzywnych, którą nasz catering dietetyczny na dowóz proponuje głównie osobom chcących dokonać przełomu w dotychczasowym żywieniu.