Catering dietetyczny z dowozem – Gdańsk i okolice

Chcesz odżywiać się zdrowo i racjonalnie, a także czerpać moc witamin ze świeżych i pełnowartościowych posiłków? A może pragniesz zrzucić parę kilogramów, by cieszyć się smukłą sylwetką? Jeśli tak, z pomocą przyjdzie Ci kapitan Cook – najlepszy catering dietetyczny w Gdańsku!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że samodzielne przyrządzanie posiłków zajmuje sporo czasu, a do tego dochodzi jeszcze liczenie kalorii i układanie jadłospisu. Dlatego działając jako sprawdzony, tani catering dietetyczny na dowóz, wszystkim osobom zamieszkującym Gdańsk i okolice proponujemy starannie opracowane programy żywieniowe. Każdy z nich obejmuje kilka posiłków na cały dzień, które są przyrządzane przy wykorzystaniu wysokiej jakości surowców, bez dodatku sztucznych konserwantów, barwników i ulepszaczy.

Poznaj nasze plany żywieniowe!

Działając jako dobry i tani catering dietetyczny, możemy Ci zaproponować jeden z kilku opracowanych przez nas planów żywieniowych. Wśród nich znajdują się następujące diety:

  1. STANDARD – to standardowa dieta z dostawą, która jest przeznaczona dla wszystkich osób pragnących prowadzić zdrowy styl życia każdego dnia.
  2. WEGE + RYBY – to program skomponowany z myślą o osobach, które z różnych powodów pragną ograniczyć w codziennej diecie spożycie produktów mięsnych.
  3. BEZ GLUTENU I LAKTOZY – to dieta eliminacyjna, bazująca na produktach naturalnie niezawierających w swoim składzie glutenu oraz laktozy.
  4. SPORT – to propozycja dla osób intensywnie ćwiczących i prowadzących aktywny tryb życia, które chcą uzyskać, odpowiednie efekty trenując, oraz szybciej odzyskiwać siły po wysiłku.
  5. PALEO – to dieta z dowozem do domu, która opiera się na założeniu, że współczesny człowiek nie dostosował się jeszcze do takich produktów jak cukier, zboża, nabiał czy warzywa strączkowe.
  6. DETOKS SOKOWY – to kuracja bazująca na świeżo wyciskanych sokach owocowo-warzywnych, którą nasz catering dietetyczny na dowóz proponuje głównie osobom chcących dokonać przełomu w dotychczasowym żywieniu.