Dieta standard: 1000 - 2000 kcal - catering dietetyczny z dowozem - smacznego Kapitan Cook

Dieta standard

Dieta standard

Ciało, umysł i libido to bardzo istotne sfery życia. By osiągnąć równowagę między nimi, wspomóż się dietą, jaką przygotował dla Ciebie najlepszy catering dietetyczny na dowóz Kapitan Cook!

Program przeznaczony jest dla osób chcących prowadzić zdrowy tryb życia oraz z przyjemnością dążących do redukcji masy ciała. Dieta pozwala także utrzymać na odpowiednim poziomie swoją masę ciała, dbając jednocześnie o zdrowie i samopoczucie.

Co to za dieta?

Dieta standard stanowi zbilansowany sposób odżywiania i została opracowana w ten sposób, aby zapewniać pokrycie zapotrzebowania organizmu na wszelkie niezbędne składniki odżywcze, takie jak witaminy oraz makro i mikroelementy. Stawia na racjonalne i zdrowe odżywianie, przy tym trzeba zaznaczyć, że jest to dieta niskotłuszczowa. Jej podstawą są węglowodany i białka, dostarczane między innymi z ryżu, ziemniaków, kaszy, makaronów, pieczywa żytniego itp.

W ramach standardowego programu odżywiania dziennie proponujemy 5 smacznych i pełnowartościowych dań skomponowanych z wysokiej jakości produktów. Trwała zmiana nawyków żywieniowych uniemożliwi wystąpienie tzw. efektu jojo. Dzięki wyrównanemu poziomowi węglowodanów przez cały dzień, w diecie nie ma tzw. wahań insulinowych, przez co trzustka może stabilnie pracować.

Menu uwzględnia produkty roślinne i mleczne, a także mięso: drób, wieprzowinę, wołowinę oraz ryby.

Dla kogo?

Dieta z dostawą standard jest przeznaczona wyłącznie dla osób, które nie cierpią na żadne alergie i nietolerancje pokarmowe (laktoza, gluten itp.), dążących do utrzymania wagi na odpowiednim poziomie oraz wyrobienia zdrowych nawyków żywnościowych.

W zależności od doboru kaloryczności, przy pomocy programu można zrzucić nadmiar tkanki tłuszczowej, zwiększyć beztłuszczową masę ciała bądź po prostu zacząć się zdrowo i racjonalnie odżywiać każdego dnia, bez konieczności samodzielnego przyrządzania posiłków.

W diecie standardowej oferujemy poniższe warianty kaloryczne: 1000 kcal, 1300 kcal, 1500 kcal, 1700 kcal, 2000 kcal.

Jako sprawdzony i dobry catering dietetyczny, dietę standard oferujemy między innymi mieszkańcom Gdańska, Krakowa, Torunia, Wrocławia oraz Trójmiasta. Z dostawy posiłków w ramach standardowego programu żywienia mogą skorzystać ponadto osoby z takich miast jak Bydgoszcz, Katowice, Poznań, Warszawa oraz Łódź.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 3
Danie 7
Danie 6
Danie 4
Danie 1
Danie 2
Danie 5
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU