Catering wegetariański Toruń - Kapitan Cook

Catering wegetariański Toruń

Catering wegetariański Toruń

Dieta wegetariańska mocno zyskuje na popularności i może być dobrym rozwiązaniem na zmniejszenie dolegliwości niektórych chorób cywilizacyjnych. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest przede wszystkim umiejętność właściwego skomponowania pełnowartościowych posiłków. Na szczęście nie każdy musi być dietetykiem lub dysponować szeroką wiedzą na temat zdrowego odżywiania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kapitan Cook. Proponujemy Państwu catering wegetariański w Toruniu. Nasza dieta niesie za sobą olbrzymią ilość korzyści dla zdrowia. Jednocześnie jest zróżnicowana i bardzo smaczna oraz dostarcza organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje na co dzień do właściwego funkcjonowania. Zapraszamy do zapoznania z naszą pełną ofertą.

 

Dieta wegetariańska – czy warto?

Wyeliminowanie mięsa z codziennej diety wiąże się z szeregiem korzyści dla zdrowia. Dobrze skomponowana dieta zmniejsza ryzyko otyłości, cukrzycy, zaparć, hemoroidów, nowotworów lub nadciśnienia tętniczego. Dodatkowo podjęcie decyzji o takim właśnie sposobie żywienia może być prostym sposobem na zdrowe odchudzanie. Należy pamiętać również o tym, że wyeliminowanie mięsa i jego pochodnych sprawia, że z diety znika duża ilość wysokoprzetworzonej żywności, konserwantów i innych dodatków, które w bardzo niekorzystny sposób oddziałują na ludzki organizm. Catering wegetariański dla naszych klientów z Torunia to żywność mająca pozytywny wpływ na zdrowie. Duża ilość warzyw, owoców oraz zdrowych tłuszczów zapewnia doskonałą profilaktykę przed różnego rodzaju chorobami. Organizm otrzymuje również niezbędną dawkę witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

 

Smaczne i zróżnicowane posiłki, czyli catering wegetariański

Kapitan Cook oferuje smaczne posiłki, zadbaliśmy bowiem o wszystkie elementy sprawiające, że dieta jest zdrowa i stanowi gwarancję dobrego samopoczucia. Nasz catering wegetariański Toruniu jest urozmaicony, pełny różnego rodzaju sprawdzonych i co najważniejsze – niezbędnych składników odżywczych. Właściwa ilość owoców, warzyw, roślin strączkowych i orzechów sprawia, że w posiłkach znajduje się wyłącznie to, co zdrowe i potrzebne każdego dnia. Oferowany przez nas catering urozmaicony został dodatkowo o ryby oraz produkty rybne. Stosowanie takiego sposobu żywienia ogranicza dostarczanie tłuszczów nasyconych i cholesterolu na korzyść diety bogatej w błonnik. Prawidłowo zbilansowaną dietę wegetariańską mogą stosować osoby w różnym wieku. Każdy z naszych klientów znajdzie rozwiązanie w pełni dopasowane do stawianych przez siebie wymagań. W zależności od zapotrzebowania kalorycznego oferujemy Państwu pięć wariantów. Bez znaczenia, czy celem jest zgubienie zbędnych kilogramów, czy utrzymanie prawidłowej wagi ciała, nasza dieta sprawdzi się doskonale. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą zdrowo i smacznie odżywiać się każdego dnia. Bez straty cennego czasu w kuchni, smaczny catering wegetariański dostarczymy prosto do miejsca zamieszkania lub pod wskazany adres.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 7
Danie 5
Danie 2
Danie 1
Danie 6
Danie 3
Danie 4
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940