Catering wegetariański Sopot - Kapitan Cook

Catering wegetariański Sopot

Catering wegetariański Sopot

Współcześnie możemy obserwować rosnącą popularność diety wegetariańskiej. Ma ona swoje uzasadnienie związane z przemianami ekologicznymi. Z tego też względu przygotowaliśmy specjalną ofertę cateringu wegetariańskiego na terenie Sopotu. Dieta oparta jest głównie na pokarmach roślinnych, nabiale i jajkach. Założenia naszej diety są zgodne z klasycznym podejściem diety wegetariańskie, czyli wykluczeniem wszelkiego rodzaju mięsa. Aby posiłek wegetariański był optymalnie dostosowany, powinien składać się z różnorodnych produktów. Często osoby będące na takiej diecie mają problem z wybraniem lub połączeniem takich składników, aby były wartościowe oraz o odpowiedniej kaloryczności.

Catering wegetariański z dostawą w Sopocie

Dobra dieta to, naszym zdaniem, coś więcej niż tylko właściwy bilans kaloryczny. W jedzeniu liczy się również przyjemność i smak. Zatroszczymy się o te wszystkie aspekty, oferując Ci zupełnie nową jakość. Nasi specjaliści, komponując dania wegetariańskie, wychodzą poza sztywne ramy i schematy, poszukując coraz to nowszych połączeń i kompozycji smakowych. Daj się zaskoczyć potrawami z dalekich Chin, Indii czy Afryki, które sprawią, że każde danie stanie się niezwykłą, kulinarną przygodą – i to z dostawą prosto pod wskazany przez Ciebie adres. Catering wegetariański na terenie Sopotu przystosowany jest dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn zdecydowali się nie jeść mięsa.

Catering wegetariański w Sopocie – cele diety

Dieta wegetariańska może uchronić przed wieloma chorobami przewlekłymi (np. otyłością, chorobą niedokrwienną serca, nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, hipercholesterolemią, kamicą pęcherzyka żółciowego, próchnicą zębów czy nawet niektórymi nowotworami). Ten rodzaj żywienia często związany jest także ze zdrowym stylem życia, co sprawia, że dieta jest wartościowa, a aktywność fizyczna będzie jej świetnym dopełnieniem. Ponadto u wegetarian rzadziej występuje nadwaga i otyłość oraz zaparcia ze względu na wysoką zawartość błonnika w diecie. Catering wegetariański na terenie Poznania zawiera mniej tłuszczów zwierzęcych będących źródłem nasyconych kwasów tłuszczowych i cholesterolu. Postaw na różnorodność oraz indywidualne dopasowanie, wybierz dietę od Kapitan Cook!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 5
Danie 6
Danie 4
Danie 1
Danie 7
Danie 2
Danie 3
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940