Catering sportowy Warszawa - Kapitan Cook

Catering sportowy Warszawa

Catering sportowy Warszawa

Nawet w przypadku, gdy sport uprawiany jest jedynie rekreacyjnie, należy zadbać o odpowiednie materiały budulcowe i regeneracyjne. Aktywność fizyczna sprawia, że organizm wymaga większego zapotrzebowania kalorycznego oraz dostarczania odpowiednich składników odżywczych. Niezbędne są przede wszystkim duże ilości węglowodanów i białka. Właściwe odżywianie zapewni zapas sił do wykonywania ćwiczeń oraz pozwoli na odpowiednią regenerację organizmu. Dla wszystkich aktywnych osób firma Kapitan Cook oferuje catering sportowy Warszawie. Nasze posiłki pozwolą osiągać jeszcze lepsze efekty. Zapraszamy wszystkich miłośników zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej do zapoznania się z naszą ofertą.

Prawidłowa dieta podstawą zdrowego stylu życia

Osoby aktywne fizycznie wymagają zwiększonej ilości węglowodanów. Najlepiej, jeśli są to węglowodany złożone, charakteryzujące się niskim indeksem glikemicznym. Bogate w nie posiłki wpływają na poprawę wytrzymałości, opóźniają także uczucie zmęczenia. Dla każdego sportowca niezwykle ważnym elementem jest również odpowiednia porcja białka stanowiącego główny materiał energetyczny i budulcowy. Pozwala ono na prawidłowy rozwój oraz wzrost mięśni. Nie można zapominać również o właściwej ilości dobrych tłuszczów. Szczególnie zalecane są produkty zawierające jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Dobrym źródłem mogą być w tym przypadku oleje oraz tłuszcze rybie, zawierające kwasy omega-3. Catering sportowy oferowany naszym klientom w Warszawie bogaty jest również w ważne dla poprawy wydolności fizycznej witaminy i minerały. Wysiłek fizyczny prowadzi do utraty tych elementów, co w konsekwencji skutkuje spadkiem energii i koncentracji. U osób aktywnych fizycznie nie może zabraknąć żelaza, miedzi, cynku, wapnia, magnezu, potasu i sodu.

Doskonała dieta dla sportowców

Aktywny tryb życia jest jak najbardziej wskazany. Dobrze zbilansowana, zdrowa dieta jest w tym przypadku elementem niezbędnym dla osiągania dobrych wyników i zachowania świetnej formy. Niestety nie każdy będzie w stanie znaleźć odpowiednią ilość wolnego czasu, aby samodzielnie przygotować smaczne i zdrowe posiłki każdego dnia. Z pomocą przychodzi Kapitan Cook. Nasz catering sportowy Warszawie to najlepsze rozwiązania dla wszystkich miłośników sportu. Oferujemy pełnowartościowe posiłki, które będą stanowiły podstawę racjonalnego odżywiania. Wykorzystujemy wyłącznie dobrej jakości, świeże i nieprzetworzone składniki, dlatego nasze posiłki są nie tylko bardzo smaczne, ale również zdrowe. W zależności od stawianych przed sobą celów treningowych oraz zapotrzebowania proponujemy możliwość skorzystania z czterech opcji kalorycznych. Catering sportowy jest w pełni satysfakcjonującym rozwiązaniem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą naszej firmy oraz skorzystania z proponowanych usług.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 5
Danie 7
Danie 1
Danie 2
Danie 3
Danie 4
Danie 6
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940