Catering sportowy Toruń - Kapitan Cook

Catering sportowy na terenie Torunia

Catering sportowy Toruń

Wzmożony wysiłek fizyczny powoduje utratę dużej ilości energii, która powinna być odpowiednio odnawiana. Dieta dla sportowców różni się znacząco od tej, przeznaczonej dla osób prowadzących spokojny tryb życia. Ludzki organizm w momencie wzmożonego wysiłku fizycznego i długotrwałego, potrzebuje znacznie większej ilości kalorii. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferując catering sportowy w Toruniu. Doskonale zbilansowany oraz optymalnie dopasowany do indywidualnych możliwości, pozwala na zwiększenie wydajności, a przy tym efektywności i samopoczucia.

Catering sportowy na terenie Torunia – na co zwrócić uwagę?

Dieta sportowca wymaga odpowiedniego doboru posiłków oraz ich składników. Wpływają na zwiększenie masy oraz siły mięśni, przyspieszają metabolizm, a także zapobiegają rozpadowi białek mięśniowych. Sama dieta ma też możliwość zapobiegania niepożądanym efektom treningów, czyli np. katabolizmowi (ubytkowi masy mięśniowej), odwodnieniu organizmu, odwapnieniu kości czy nawet kamienicy nerkowej. Catering sportowy w Toruniu to profesjonalne dobrane posiłki, które pozwolą na uprawianie sportu z lepszym samopoczuciem i wydajnością w trakcie treningów. Wybierając składniki, staramy się, aby dieta była wysokokaloryczna i przystosowana do indywidualnych potrzeb. Dbamy również o dodanie takich składników, które posiadają wartości energetyczne.

Catering sportowy z dostawą na terenie Torunia

Trenując kilka razy w tygodniu, często nie mamy czasu na skrupulatne planowanie i przygotowywanie posiłków. Z tego też względu catering sportowy z dowozem w Toruniu pod wskazany adres pozwoli na lepsze zorganizowanie czasu potrzebnego na przyswajanie posiłków. Nasi dostawcy mogą dowieźć posiłki na salę treningów czy siłownię. Istotne jest także to, żeby zawierały odpowiednią dawkę witamin. Wśród nich powinny znaleźć się przede wszystkim wapń, żelazo, cynk oraz witamina D.

Catering dla sportowców – Toruń

Zdrowy i smaczny catering sportowy dopasowany do Twoich potrzeb? Tak, jest to możliwe dzięki Kapitan Cook! Regularne, często intensywne ćwiczenia nie pozwalają Ci w pełni zadbać o zbilansowaną dietę? Proponujemy Ci wysokiej jakości posiłki oparte na właściwych proporcjach makro- i mikroskładników, które powinny znaleźć się w diecie sportowca. Nasz jadłospis zapewni każdej osobie trenującej odpowiednią ilość energii w czasie ćwiczeń oraz niezbędną ilość składników mineralnych i witamin, które są kluczowe w czasie regeneracji. Nie zabraknie w niej warzyw, owoców, chudego mięsa, pełnowartościowego białka oraz nabiału, zdrowych tłuszczów oraz ryb czy produktów pełnoziarnistych. Dysponujemy czterema wariantami kalorycznymi, które z pewnością pozwolą Ci dopasować dietę do oczekiwań oraz potrzeb! Z nami zjesz smacznie i zdrowo, wybierz swój catering sportowy oferowany mieszkańcom Torunia! Już dziś skorzystaj z naszych usług, serdecznie zapraszamy!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 4
Danie 7
Danie 3
Danie 1
Danie 5
Danie 6
Danie 2
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940