Catering sportowy Sopot - Kapitan Cook

Catering sportowy Sopot

Catering sportowy Sopot

Sport powinien być obecny w życiu każdego człowieka, jeśli tylko ma ku temu możliwości. Zalety płynące z regularnych ćwiczeń są nieocenione dla funkcjonowania całego organizmu. Należy jednak pamiętać, że treningi w znaczny sposób pochłaniają duże ilości energii, a możliwością ich odbudowania jest przyjmowanie zbilansowanej diety. Oferujemy catering sportowy w Sopocie, który z dbałością troszczy się o osoby aktywne fizycznie Dzięki odpowiedniej diecie, bogatej przede wszystkim w pełnowartościowe białko, będziesz mógł zmaksymalizować efekty swojej pracy i zapewnić mięśniom sprzyjające warunki do wzrostu. Ta opcja jest także świetnym wyborem dla sportowców, których zapotrzebowanie na białko jest wyższe.

Catering sportowy w Sopocie – zdrowo i aktywnie!

Niezależnie od tego, czy trenujesz zawodowo, czy amatorsko, Twój organizm potrzebuje wartościowych produktów, aby odpowiednio się rozwijać. Ważne jest przyjmowanie zbilansowanych dań, odpowiadających na potrzeby sportowców. Catering sportowy na terenie Sopotu oferuje optymalną kaloryczność dostarczanych posiłków. Pozwala na właściwe dopasowanie większej ilości węglowodanów, zarówno prostych, jak i złożonych. Wpływają one na poziom glikogenu mięśniowego, a tym samym dają energię do pracy w każdych warunkach. Gdy trenujesz intensywnie, wzrasta zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne, dlatego też ważne jest, aby je regularnie uzupełniać.

Catering sportowy z dostawą na terenie Sopotu

Regularne uprawianie sportu związane jest najczęściej z ograniczonym czasem. Napięty grafik powoduje, że mniej myślimy o planowaniu posiłków i ich odpowiednim przyjmowaniu. Z tego też względu catering sportowy w Sopocie dostarcza posiłki bezpośrednio pod umówiony adres. Dzięki temu masz 100% kontrolę nad tym, co i kiedy spożywasz. Warto uprzednio skorzystać z konsultacji z dietetykiem, który pomoże w wyborze odpowiedniego rodzaju diety, a także zwróci uwagę na dopasowanie jej względem indywidualnych potrzeb.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 4
Danie 5
Danie 3
Danie 2
Danie 7
Danie 1
Danie 6
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940