Catering keto Warszawa - Kapitan Cook

Catering keto Warszawa

Catering keto Warszawa

Dieta ketogeniczna jest szczególnie popularna wśród osób chcących zrzucić nadmiar kilogramów, a także wszystkich tych, którzy mają zasadniczy problem z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Zwolennicy keto doceniają jej skuteczność i szybkie efekty. Przygotowanie planu żywieniowego oraz samodzielne wykonywanie posiłków zazwyczaj istotnie zaburzają motywację do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy komfort, jakość i wygodę w najlepszej cenie. Do dyspozycji oddajemy catering keto w Warszawie, który przygotowujemy z najlepszych produktów. Dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół, dostarczamy odpowiednio zbilansowaną dietę w wygodnych pudełkach, które wystarczy odgrzać lub zabrać ze sobą w teren i cieszyć się wspaniałym smakiem. Cechą charakterystyczną diety keto są tłuszcze dominujące we wszystkich przygotowanych posiłkach. Jego duża ilość ma istotny wpływ na pobudzanie sytości, a tym samym skuteczne ograniczanie spożywanej porcji do względnego minimum. Wykluczenie z diety pozostałych przekąsek korzystnie wpłynie na wskaźnik wagi.

Szybko, tanio i wygodnie – catering keto w Warszawie

Catering keto w Warszawie to szereg udogodnień, które zazwyczaj są przeszkodą w realizacji planu żywieniowego. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kompleksowy zestaw menu o odpowiednich walorach smakowych i estetycznych. Dieta pudełkowa dostarczona pod wskazany adres to ułatwienie nie tylko dla osób pracujących. Przygotowany plan żywieniowy przez specjalistów z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających klientów, którzy zamiast kuchennych eksperymentów wolą oddać się innym przyjemnościom. Proponujemy odpowiednio zbilansowany zestaw posiłków, który zgodnie z wytycznymi diety keto zapewni efekty zgodne z oczekiwaniami. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie oraz jakość przygotowanych posiłków przyniesie mnóstwo przyjemności ze spożywania każdego kęsa.

Catering ketogeniczny – Warszawa

Dieta ketogeniczna wielu osobom przysparza sporo trudności, gdyż wymaga wyeliminowania większości węglowodanów na rzecz tłuszczów. Produkty w nie bogate stają się głównym źródłem energii dla ludzkiego organizmu, ale i podstawowym składnikiem diety. Rozwiązaniem jest wybór cateringu keto – Warszawa. Oferujemy swoim klientom bogate menu oparte na świeżych produktach, dzięki którym otrzymujemy wysokiej jakości posiłki. W przygotowanej diecie nie zabraknie takich składników, jak: nasiona, pestki, orzechy, ryby, zdrowe oleje czy awokado. Jesteśmy przekonani, że połączenie ich z warzywami oraz innymi produktami w postaci zbilansowanych dań przypadnie każdemu do gustu. Catering keto to dobry wybór, który pozwoli Ci szybko i na długo pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Przekonaj się, że warto skorzystać z naszych usług. Oferujemy zdrowe, pięknie podane i smaczne posiłki z diety ketogenicznej! Serdecznie zapraszamy!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 1
Danie 6
Danie 7
Danie 3
Danie 2
Danie 4
Danie 5
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940