Catering biurowy Toruń - Kapitan Cook

Catering biurowy na terenie Torunia

Catering biurowy Toruń

Obecnie w miejscach pracy spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia. Oznacza to, że powinniśmy być również odpowiednio przygotowani pod kątem energetycznym do przetwarzania takiej ilości informacji i bodźców. W pracy najważniejszym paliwem dla naszego umysłu są właśnie posiłki. Z tego też względu w naszej ofercie znalazł się specjalistyczny catering biurowy na terenie Torunia, dzięki któremu wzmocnisz swoją wytrzymałość, a także poprawisz samopoczucie podczas wykonywanych czynności. Dodatkowo umożliwiamy wygodną i komfortową dostawę pod same drzwi niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Catering biurowy w Toruniu – to, co najlepsze dla Twojej produktywności

Dieta dla osób prowadzących zapracowany tryb życia ma na celu zapewnienie odpowiedniego bilansu składników odżywczych i energetycznych przyjmowanych z racji pokarmowych, który dostosowany jest do niskiej aktywności fizycznej. W skrócie, jadłospis ma zapewnić sytość przy jednoczesnym braku nadwyżki energii, która to dostarczona w nadmiarze, nie zostanie spożytkowana, a przekształcona w tkankę tłuszczową. Catering biurowy na terenie Torunia opiera się przede wszystkim na pełnowartościowych posiłkach, nie wykluczając żadnej grupy składników pokarmowych, za które przyjmujemy również węglowodany i tłuszcze. Różnorodność jest niezwykle ważnym aspektem zdrowej diety, dlatego warto o tym pamiętać podczas żywienia. Ponadto dla zminimalizowania ryzyka nadciśnienia należy ograniczyć dodatek soli, na rzecz ziół i przypraw wzbogacających smak potraw.

Catering biurowy z dostawą na terenie Torunia

Będąc zapracowanym, nie musisz martwić się o przygotowywanie posiłków. Zrobimy to za Ciebie! Wystarczy, że podasz nam swoją lokalizację, a my dostarczymy zbilansowane posiłki do miejsca Twojej pracy. Dzięki temu będziesz mieć możliwość na budowanie zdrowych nawyków żywieniowych w czasie wykonywania swoich zawodowych obowiązków. Catering biurowy z dostawą w Toruniu cechuje się elastycznością względem potrzeb klientów, ponieważ każdy program dobierany jest indywidualnie.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 1
Danie 3
Danie 6
Danie 4
Danie 5
Danie 7
Danie 2
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940