Catering biurowy Sopot - Kapitan Cook

Catering biurowy Sopot

Catering biurowy Sopot

Współcześnie w pracy spędzamy większość dnia. Jesteśmy obciążeni wysiłkiem umysłowym, który zużywa ogromne ilości energii, powinniśmy więc dbać o dostarczanie naszemu organizmowi najważniejszych wartości odżywczych. Catering biurowy na terenie Sopotu to propozycja przygotowana z myślą o pracownikach chcących odpowiednio dbać o funkcjonowanie swojego organizmu w czasie pracy i w ciągu dnia. Optymalnie zbilansowane posiłki oraz właściwie dobrane składniki pozwolą na stworzenie diety bogatej w wartości energetyczne, odpowiednio wpływające na umiejętności potrzebne do wydajnej pracy.

Catering biurowy z dostawą w Sopocie

Dieta pudełkowa to także świetny sposób na brak czasu. Jeśli jesteś zabieganym pracownikiem korporacji, a do tego masz dzieci i wciąż żyjesz w biegu, catering dietetyczny to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasi dietetycy i szef kuchni mają zarówno czas, jak i umiejętności, aby zaplanować za Ciebie Twoją zdrową dietę, zamówić potrzebne produkty oraz wszystko przygotować. Codziennie rano dostaniesz zestaw gotowych, smacznych i zdrowych posiłków prosto pod drzwi. Catering biurowy na terenie Sopotu możesz dostosować do godzin swojej pracy, aby wybrać odpowiednią porę na zdrowy i zbilansowany posiłek. Rozwiązanie tego rodzaju doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które codziennie bardzo długo pracują i nie dysponują możliwościami czasowymi na samodzielnie planowanie oraz przygotowywanie posiłków.

Catering biurowy na terenie Sopotu – wszystko, co najlepsze dla Twojego organizmu!

Planując posiłki do tego rodzaju diety, bierzemy pod uwagę przede wszystkim składniki wpływające na polepszenie efektywności naszego umysłu. Cateringu biurowy w Sopocie to przede wszystkim ryby i orzechy, które doskonale wpływają na pracę mózgu. Stosujemy również wiele innych produktów, aby pobudzić działanie układu nerwowego, co przekłada się jednoznacznie na wyniki w czasie pracy. Te natomiast powodują wzrost zadowolenia z siebie, a przy tym poprawę naszego samopoczucia.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 1
Danie 4
Danie 5
Danie 7
Danie 6
Danie 3
Danie 2
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940