Catering bezglutenowy Sopot - Kapitan Cook

Catering bezglutenowy Sopot

Catering bezglutenowy Sopot

Dieta bezglutenowa to taka, która polega na wykluczeniu produktów zbożowych zawierających gluten. Mowa tutaj o życie, pszenicy, jęczmieniu oraz owsie. Szukając sprawdzonego cateringu bezglutenowego w Sopocie tego typu, warto nieco bliżej zapoznać się z ofertą naszej firmy Kapitan Cook.

Dieta bezglutenowa – co to takiego?

Czym charakteryzuje się dieta bezglutenowa? Znajduje ona zastosowanie w przypadku osób chorujących na celiakię, czyli nietolerancję glutenu, uczulonych na gluten, nietolerujących laktozy oraz białka mleka krowiego, a także chorych na zespół złego wchłaniania w okresach zaostrzenia. W diecie bezglutenowej, żyto, pszenicę, jęczmień oraz owies zastępuje się produktami bezglutenowymi. Dodatkowo taki jadłospis powinien być bogaty w składniki mineralne, takie jak wapń oraz żelazo, witaminy B12 i C, kwas foliowy oraz witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, takie jak A, D, E oraz K. Wyeliminować lub ograniczyć powinno się z niego cukier i wszelkiego rodzaju słodycze.

Czym charakteryzuje się nasz catering bezglutenowy?

W naszej ofercie znaleźć można dietę bez glutenu i laktozy. Stanowi ona połączenie cateringu bezglutenowego oraz bezlaktozowego. Decydując się na tego typu jadłospis, skutecznie wyeliminować można lub w znaczący sposób zredukować nieprzyjemne dolegliwości związane ze spożyciem glutenu oraz laktozy. Taka dieta to także znakomite rozwiązanie dla osób, którym zależy na schudnięciu lub utrzymaniu wagi na odpowiednim poziomie, wyregulowaniu metabolizmu, dostarczeniu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, poprawie funkcjonowania układu pokarmowego oraz zmniejszeniu ochoty na słodycze. Proponowany catering bezglutenowy pozwala zapobiec efektowi jo-jo, a to dzięki temu, że przygotowywane przez nas posiłki są odpowiednio zbilansowane oraz sycące. Dieta ta dostępna jest w 5 różnych wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb. Do wyboru jest 1000, 1300, 1500, 1700 oraz 2000 kalorii.

Dlaczego warto wybrać nasz catering bezglutenowy?

Z naszego cateringu bezglutenowego w Sopocie korzystają setki Klientów. Tym, co przemawia za naszą firmą, jest wykorzystywanie wyłącznie najwyższej jakości, świeżych produktów, pochodzących od najlepszych dostawców. Tworzone przez nas potrawy są niezwykle urozmaicone, co sprawia, że nie ma tutaj mowy o nudzie. Stanowią one połączenie doskonałego smaku oraz odpowiedniego zbilansowania mikro- i makroskładników oraz kaloryczności. Zatrudniamy najlepszych szefów kuchni oraz dietetyków z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiłki rozwozimy w warunkach chłodniczych, co stanowi gwarancję idealnej świeżości przez cały dzień. Z naszych usług korzystają zarówno biznesmeni, którzy nie mają czasu na codzienne gotowanie, jak i młode mamy czy freelancerzy. Nie czekaj – już dziś dołącz do ich grona!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 5
Danie 2
Danie 4
Danie 3
Danie 6
Danie 1
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940