Catering keto na terenie Sopotu

Doskonale przystosowany z odpowiednio dobranymi składnikami catering to podstawa właściwego funkcjonowania. Dieta ketogeniczna stała się bardzo popularna w ostatnim czasie. Nie ma się co dziwić, powoduje bowiem dynamiczny, a przede wszystkim skuteczny spadek masy ciała. Opiera się na zasadzie “jedz tłuszcz i spalaj tłuszcz”, ponieważ w większości składa się właśnie z produktów tłuszczowych. Catering keto w Sopocie to skuteczna dieta dla osób mających problemy zdrowotne, świetnie działa na poprawę pracy serca czy układu krążenia. Przekonaj się i zrzuć szybko zbędne kilogramy!


Jak działa catering keto w Sopocie?

Dieta ketogeniczna to dieta człowieka pierwotnego. Ma na celu wprowadzenie organizmu w stan ketozy, czyli stan metaboliczny, w którym organizm wykorzystuje tłuszcz jako główne źródło energii (normalnie energia dostarczana jest z węglowodanów). Zakłada, że tłuszcz stanowi 60-80% (w czasie adaptacji może sięgać nawet 90%) dziennego zapotrzebowania na kalorie, białko 20-30% i węglowodany do 10% (nie mogą przekroczyć 50 g na dobę). Catering keto na terenie Sopotu uważany jest za dietę dosyć restrykcyjną. W pierwszym etapie jego stosowania można odczuwać głód, osłabienie organizmu, problemy żołądkowo-jelitowe oraz rozdrażnienie. Objawy ustępują, gdy organizm przystosuje się do zaistniałych zmian. Proces adaptacji jest indywidualny i może trwać od 4, do 8 tygodni.


Catering keto z dostawą na terenie Sopotu

Niepodważalnym efektem diety ketogenicznej jest tracenie zbędnych kilogramów. Wszystko za sprawą ograniczenia węglowodanów i zastąpienia ich dużymi ilościami tłuszczu. Żywienie zgodnie z tymi zasadami pozwala na zrzucenie nawet kilkunastu kilogramów w ciągu zaledwie pół roku. Catering keto w Sopocie nie wymaga wyczerpujących ćwiczeń, ponieważ jego działanie polega na spalaniu odłożonych zapasów w tkance tłuszczowej. Nie jest to jednak dieta przeznaczona dla każdego, dlatego decydując się na nią, należy wziąć pod uwagę przypadłości lub choroby przewlekłe. Warto skonsultować się z naszym dietetykiem, aby odpowiednio dobrać posiłki do indywidualnych potrzeb.