Catering wegetariański - Kraków

Wegetarianizm to rodzaj diety, której celem jest świadome wyłączenie z diety mięsa. Aktualnie coraz bardziej cieszy się ona zainteresowaniem ze względu na trend w postaci zdrowego stylu życia oraz świadomego podejścia do spożywanej żywności. Osoby decydują się na dietę wegetariańską ze względu na chęć poprawy zdrowia oraz zapewnienie organizmowi większej ilości błonnika, witamin, magnezu oraz potasu, co skutkuje lepszym samopoczuciem.

W związku z tym w ofercie naszych diet pudełkowych Kapitan Cook nie mogło zabraknąć cateringu wegetariańskiego, dostarczanego na terenie całego miasta Krakowa, co jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych klientów. Klientom z Krakowa prezentujemy catering wegetariański wzbogacony o rybę. Bardzo często osoby będące na tej diecie rezygnują z ich właściwości odżywczych, lecz jako profesjonalna firma cateringowa pragniemy namówić do spożywania ryb i włączenia ich do wegetariańskiego cateringu. Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz dania, które bazują na świeżych składnikach pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Jak zamówić catering? Wystarczy jedynie wybrać konkretną dietę pudełkową, wyznaczyć czas oraz datę pierwszej realizacji. Każdego dnia pod wskazany przez Ciebie adres w Krakowie i okolicach dostarczymy pełnowartościowe posiłki cateringu wegetariańskiego!


Dieta wegetariańska – najzdrowsza na świecie?

Dieta wegetariańska bardzo często uznawana jest za najzdrowszą na świecie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób świadomie się do niej przekonuje. Posiłki diety wegetariańskiej przygotowywane są przez Kapitana Cook z niesamowitą precyzją i starannością przy użyciu naturalnych i dokładnie wyselekcjonowanych produktów. Łączymy swoje kompozycje tak, aby były one pełnowartościowe i uwzględniające wszechstronność smaków oraz różnorodność aromatów. W swojej wegetariańskiej diecie pudełkowej znajdziesz m.in. wspomnianą rybę (możesz jednak też z niej zrezygnować), ale również rośliny strączkowe, zboża. Warto dodać, że wegetarianie spożywają mniej tłuszczów nasyconych, w związku z tym są mniej narażeni na otyłość, choroby serca, ale też ciśnienie, cukrzycę oraz niektóre rodzaje nowotworów.