O nas

Wyróżniamy się wyjątkową ofertą usług. Codziennie dostarczamy do Państwa starannie przygotowane, smaczne, świeże i zdrowe jedzenie na cały dzień. Idealnie zbilansowane posiłki, o wymierzonej kaloryczności oraz ilości mikro - i makroskładników. Nasze produkty to połączenie smaku, doświadczenia, pasji i wiedzy. Posiłki przygotowujemy codziennie i rozwozimy je w warunkach chłodniczych, gwarantując ich świeżość. Dostarczamy posiłki do ponad 90 miejscowości w całej Polsce, stale powiększając naszą strefę bezpłatnej dostawy. Stały kontakt z naszymi klientami pozwala nam na podnoszenie jakości zarówno potraw jak i usług. Jesteśmy za zdrowym, nowoczesnym stylem życia. Nasz zespól jest jak rodzina, wspólnie jemy posiłki, omawiamy ważne sprawy, dyskutujemy i spędzamy ze sobą także dużo wolnego czasu. Aktualnie nasza kuchnia zapełniona jest doświadczonymi kucharzami którzy pod czujnym okiem naszego dietetyka dbają o dietetyczne walory naszych posiłków.

.kapitalny zespół

Udowadniamy, że odchudzanie może być przyjemnością. Bezpieczeństwo dla zdrowia jest dla nas najważniejsze.Specjalnie opracowana dieta składa się ze smacznych, niskokalorycznych posiłków w całości wykonanych ze 100% naturalnych i nieprzetworzonych produktów. Naszą kuchnie dziennie zaopatrujemy świeżymi produktami od regionalnych, sprawdzonych dostawców. Przed świtem zaopatrujemy naszą kuchnię w świeże produkty. Owoce i warzywa dostarczane są z największej polskiej giełdy, z Wielkopolskiej Gildii Rolno - Ogrodniczej. Wykorzystujemy składniki z najwyższych półek. Posiłki przez nas przygotowywane są bogate w witaminy, składniki mineralne, błonnik i inne niezbędne składniki odżywcze.

.kapitalne składniki

Zrzucasz zbędne kilogramy jedząc smacznie, wygodnie i zdrowo. Dzięki zbilansowanej diecie o odpowiedniej kaloryczności będziesz jeść regularnie, uczucie głodu zniknie, zapomnisz o podjadaniu. Jeśli chcesz zredukować swoją masę ciała, zapewniamy że z nami zrobisz to zdrowo i efektywnie. Dieta zdrowa, smaczna i bezpieczna. Zamawiając posiłki od nas, nie tylko zadbasz o swoje zdrowie, ale zaoszczędzisz też cenny czas, który musiałbyś poświęcić na gotowanie. W naszych daniach łączymy smaki z różnych zakątków świata, wybierając przy tym najlepsze produkty. Dania pakowane są próżniowo, co uniemożliwia rozwijaniu się bakterii. Jedzenie nie obsycha i dłużej nadaje się do spożycia, produkty dłużej pozostają zdrowe, zachowują swój smak i wartości odżywcze. Dlatego każdy posiłek zawsze jest świeży. U nas każdy znajdzie coś dla Siebie!

.kapitalne diety