Catering dietetyczny z dowozem – Katowice i okolice

Catering dietetyczny w Katowicach
Średnia ocena: 4.3
Na podstawie: 82 ocen

Nie masz czasu ani pomysłu na codzienne przyrządzanie zdrowych posiłków? A może chcesz przejść na dietę wegetariańską, bezglutenową lub Paleo? Jeśli tak, postaw na najlepszy catering dietetyczny w Katowicach! Codziennie dostarczymy pod Twoje drzwi zestaw gotowych posiłków na cały dzień, które zaskoczą Cię smakiem i różnorodnością.

Catering dietetyczny na dowóz Kapitan Cook, którego obszarem działalności jest całe miasto Katowice i okolice, to smaczne i zbilansowane diety, przygotowane na bazie świeżych i naturalnych składników. To, co wyróżnia nasze potrawy, to nie tylko wyjątkowy smak, ale także brak konserwantów i sztucznych polepszaczy. Priorytetem naszego taniego cateringu dietetycznego jest zdrowie, dobre samopoczucie oraz zaoszczędzony czas naszych klientów.

Diety zbilansowane przez wykwalifikowaną kadrę

Działając jako dobry i tani catering dietetyczny z dowozem, przygotowaliśmy kilka programów żywieniowych, zbilansowanych przez wykwalifikowaną kadrę. Decydując się na korzystanie z usług naszego cateringu, możesz wybrać jedną z poniższych diet:

Standard

To standardowy plan żywieniowy, który jest przeznaczony dla wszystkich osób pragnących zdrowo się odżywiać i rozsądnie tracić nadprogramowe kilogramy.

Wege + ryby

To dieta z dostawą do domu opracowana dla osób, które z różnych powodów muszą ograniczyć spożycie produktów mięsnych w codziennej diecie.

Bez glutenu i laktozy

To program żywieniowy, który powstał przede wszystkim z myślą o osobach cierpiących z powodu chorób autoimmunologicznych oraz nietolerancji pokarmowych na gluten i laktozę.

Sport

To dieta z dowozem do domu, którą tanio proponujemy osobom intensywnie ćwiczącym i prowadzącym aktywny tryb życia – plan bazuje na takich produktach jak węglowodany złożone i niskotłuszczowe mięso.

Paleo

To dieta okrzyknięta rewolucyjnym sposobem odżywiania, której podstawą jest pogląd, że człowiek nie jest genetycznie przystosowany do spożywania nabiału, zbóż i warzyw strączkowych.

Detoks sokowy

To kuracja przewidziana dla osób chcących dokonać przełomu w dotychczasowym stylu życia, obejmująca soki, koktajle i zupy pozwalające skutecznie oczyścić organizm z toksyn.