Catering dietetyczny na dowóz – Sopot i okolice

Catering dietetyczny w Sopocie
Średnia ocena: 4.9
Na podstawie: 72 ocen

Czy wiesz, że blisko 70% schorzeń i dolegliwości jest związanych z naszymi życiowymi wyborami? Jedynie 30% to geny, dlaczego więc nie spróbować i nie zawalczyć o własne zdrowie? Jeśli chcesz zmienić dotychczasowy styl odżywiania, przejść na dietę wegetariańską lub odbyć detoks sokowy – wybierz najlepszy catering dietetyczny w Sopocie!

Kapitan Cook to profesjonalny catering dietetyczny na dowóz, którego obszarem działalności jest całe miasto Sopot i okolice. Opracowane przez nas plany żywieniowe to starannie przemyślane diety, w skład których wchodzą posiłki przygotowywane z naturalnych produktów, bogate w niezbędne witaminy oraz mikro i makroelementy.

Oferta naszego taniego cateringu dietetycznego jest skierowana nie tylko do osób, które chcą zdrowo się odżywiać czy zrzucić zbędne kilogramy. Mogą z niej skorzystać również sportowcy, osoby prowadzące aktywny tryb życia oraz wszyscy, którzy chcą uporać się z różnymi schorzeniami i nietolerancjami pokarmowymi.

Poznaj nasze autorskie plany żywieniowe!

Działając jako dobry i tani catering dietetyczny z dowozem w Sopocie, możemy zaproponować Ci kilka programów żywieniowych. Są to następujące diety:

Standard

To standardowa dieta z dostawą do domu obejmująca kilka posiłków na cały dzień, idealna dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać i zredukować masę ciała.

Wege + ryby

To plan żywieniowy opracowany z myślą o wszystkich, którzy chcą zrezygnować ze spożywania mięsa, a w rezultacie zminimalizować ryzyko rozwoju miażdżycy, udaru i innych chorób.

Bez glutenu i laktozy

To program dedykowany głównie dla osób cierpiących z powodu nietolerancji pokarmowych i reakcji alergicznych wywoływanych przez gluten oraz laktozę.

Sport

To dieta z dowozem przeznaczona dla osób intensywnie trenujących oraz prowadzących aktywny tryb życia, bazująca na takich składnikach jak węglowodany złożone i niskotłuszczowe mięso.

Paleo

To plan żywieniowy zakładający powrót do korzeni, a dokładnie do epoki paleolitu, zakładający, że współczesny człowiek nie jest przystosowany do spożycia nabiału, zbóż czy warzyw strączkowych.

Detoks sokowy

To kuracja bazująca na świeżo wyciskanych sokach, koktajlach oraz zupach, świetna dla osób, które chcą złagodzić skutki nieprawidłowego odżywiania.