Catering dietetyczny na dowóz – Sopot i okolice

Czy wiesz, że blisko 70% schorzeń i dolegliwości jest związanych z naszymi życiowymi wyborami? Jedynie 30% to geny, dlaczego więc nie spróbować i nie zawalczyć o własne zdrowie? Jeśli chcesz zmienić dotychczasowy styl odżywiania, przejść na dietę wegetariańską lub odbyć detoks sokowy – wybierz najlepszy catering dietetyczny w Sopocie!

Kapitan Cook to profesjonalny catering dietetyczny na dowóz, którego obszarem działalności jest całe miasto Sopot i okolice. Opracowane przez nas plany żywieniowe to starannie przemyślane diety, w skład których wchodzą posiłki przygotowywane z naturalnych produktów, bogate w niezbędne witaminy oraz mikro i makroelementy.

Oferta naszego taniego cateringu dietetycznego jest skierowana nie tylko do osób, które chcą zdrowo się odżywiać czy zrzucić zbędne kilogramy. Mogą z niej skorzystać również sportowcy, osoby prowadzące aktywny tryb życia oraz wszyscy, którzy chcą uporać się z różnymi schorzeniami i nietolerancjami pokarmowymi.

Poznaj nasze autorskie plany żywieniowe!

Działając jako dobry i tani catering dietetyczny z dowozem w Sopocie, możemy zaproponować Ci kilka programów żywieniowych. Są to następujące diety:


  1. STANDARD – to standardowa dieta z dostawą do domu obejmująca kilka posiłków na cały dzień, idealna dla osób, które chcą zdrowo się odżywiać i zredukować masę ciała.
  2. WEGE + RYBY – to plan żywieniowy opracowany z myślą o wszystkich, którzy chcą zrezygnować ze spożywania mięsa, a w rezultacie zminimalizować ryzyko rozwoju miażdżycy, udaru i innych chorób.
  3. BEZ GLUTENU I LAKTOZY – to program dedykowany głównie dla osób cierpiących z powodu nietolerancji pokarmowych i reakcji alergicznych wywoływanych przez gluten oraz laktozę.
  4. SPORT – to dieta z dowozem przeznaczona dla osób intensywnie trenujących oraz prowadzących aktywny tryb życia, bazująca na takich składnikach jak węglowodany złożone i niskotłuszczowe mięso.
  5. PALEO – to plan żywieniowy zakładający powrót do korzeni, a dokładnie do epoki paleolitu, zakładający, że współczesny człowiek nie jest przystosowany do spożycia nabiału, zbóż czy warzyw strączkowych.
  6. DETOKS SOKOWY – to kuracja bazująca na świeżo wyciskanych sokach, koktajlach oraz zupach, świetna dla osób, które chcą złagodzić skutki nieprawidłowego odżywiania.