Dieta wegetariańska od Kapitan Cook

Dietetyczny catering wegetariański, jaki posiada w swojej ofercie Kapitan Cook, stanowi optymalne rozwiązanie dla osób, które rezygnują na co dzień ze spożycia mięsa z przyczyn zdrowotnych lub indywidualnych. Dieta wegetariańska nie bez powodu jest uznawana za najzdrowszą na świecie, gdyż w znaczący sposób redukuje ryzyko zachorowania na wiele różnych chorób cywilizacyjnych, w tym na schorzenia układu sercowo-naczyniowego.

Co to za dieta?

Program WEGE + RYBY, jaki tanio proponuje wegetariański catering dietetyczny Kapitan Cook, polega na wyeliminowaniu z codziennego jadłospisu produktów pochodzenia zwierzęcego. Pomimo to jest bogaty w różnorodne posiłki, które dostarczają organizmowi wszelkich niezbędnych składników odżywczych takich jak witaminy, węglowodany, tłuszcze oraz mikro i makroelementy.

W naszych dietach występują takie składniki, które będą rekompensować Twój brak mięsa, są to między innymi: rośliny strączkowe, produkty zbożowe oraz ryby i produkty rybne.

Dzięki takiej różnorodności produktów nasza dieta wegetariańska jest nie tylko bezpieczna dla zdrowia, ale i bardzo smaczna! Co więcej, ze względu na zwiększoną ilość warzyw i produktów zbożowych, program WEGE + RYBY jest szczególnie bogaty w błonnik pokarmowy, który reguluje prawidłową pracę układu pokarmowego.

Dla kogo?

Dieta WEGE + RYBY jest w szczególności polecana osobom ceniącym zdrowy tryb życia. Sprawdzi się także w przypadku osób dorosłych, które z powodu tuszy oraz wysokiego poziomu cholesterolu są narażone na ryzyko rozwoju groźnych schorzeń cywilizacyjnych. Stosując ten program, największą szansę na utratę kilogramów i redukcję tkanki tłuszczowej mają osoby, których posiłki w przeszłości obfitowały w duże ilości tłustych mięs i ich przetworów.

Wegetarianie spożywają mniej tłuszczów nasyconych i cholesterolu. W rezultacie są mniej narażeni na otyłość, choroby serca, wysokie ciśnienie, cukrzycę i niektóre rodzaje raka.

Posiadamy ją dostępną w 5 możliwościach kalorycznych: 1000, 1300, 1500, 1700 oraz 2000 kcal.

Z diety WEGE + RYBY proponowanej w ramach naszego taniego cateringu dietetycznego mogą skorzystać między innymi osoby zamieszkujące Katowice, Poznań, Toruń, Warszawę oraz Trójmiasto i okolice. Posiłki dowozimy również na terenie Bydgoszczy, Gdańska, Gdyni, Krakowa, Sopotu, Wrocławia, Łodzi oraz okolic.