Kapitan Cook - Dieta Prestige - smacznego!

Dieta Prestige

Dieta Prestige

Jesteśmy firmą cateringową Kapitan Cook. W swojej ofercie posiadamy m.in. dietę Prestige, która odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Sprawdź!

Każdy z nas wie, jak istotne jest zbilansowane i pełnowartościowe odżywianie. W dobie szybkiego tempa życia i braku czasu często zapominamy o zaspokajaniu podstawowych potrzeb naszego organizmu. Regularne spożywanie posiłków to niezwykle istotny element życia codziennego. Zapewnia utrzymanie metabolizmu na odpowiednim poziomie oraz reguluje poziom hormonów. Z pewnością każdy z nas niejednokrotnie zauważył, że nieregularne spożywanie posiłków i częste odczuwanie silnego głodu powodują kiepskie samopoczucie czy gorszy nastrój. Nie tylko nasze, ale również naszego organizmu, który z głodu może rozpocząć produkcję hormonów stresu.

Po co więc stosować diety?

Dieta jest potrzebna każdemu z nas – zbilansowana, pełnowartościowa i syta. Co jest najważniejsze? Musi być to dieta indywidualnie dopasowana do każdego klienta pod względem potrzeb i preferencji. Aby rozpocząć przygodę z cateringiem dietetycznym, należy wybrać odpowiedni wariant. Gwarantujemy satysfakcjonujące efekty! Nie wpadniesz z nami w rutynę, ponieważ postaramy się jak najbardziej urozmaicić Twoje codzienne posiłki.

Dieta Prestige – czym jest?

Nasza firma cateringowa proponuje oryginalny wariant diety Prestige, która inspirowana jest kuchniami z całego świata, o najwyższej jakości smakowej. Jest to dieta skierowana do najbardziej wymagających klientów o wysublimowanych gustach smakowych. Jesteśmy w stanie uwzględnić wszelkie zastrzeżenia oraz preferencje klienta w kreowaniu diety typu Prestige. W przykładowym jadłospisie można znaleźć kombinacje posiłkowe z łososiem, tuńczykiem czy krewetkami. Staramy się odpowiedzieć na zapotrzebowania najbardziej wymagających klientów naszej firmy. Z troską dobieramy składniki do diety tak, aby jedzenie stało się jedną z przyjemności w ciągu dnia. Pokarm dostarcza nam niezbędnej energii, dlatego tym bardziej ważne jest, aby posiłki były nie tylko dobrze zbilansowane, ale także smaczne.

Dla kogo jest przeznaczona dieta Prestige?

Jeśli jesteś zmęczony dietami pudełkowymi, podczas których byłeś wciąż głodny, a smak potraw zupełnie nie trafiał w Twój gust, to idealny moment, aby coś zmienić! Zmień swoje nawyki żywieniowe, tak aby posiłki sprawiały Ci przyjemność i dawały poczucie sytości. Zwiększ swoją satysfakcję i zadbaj o dobre samopoczucie w ciągu dnia. Nie zwlekaj! Jeśli chcesz dobrać odpowiednie składniki i produkty do swojej diety, my jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie modyfikacje! Stawiamy na zadowolenie klienta oraz jego potrzeby. Jest to dla nas niezwykle istotne, aby nasi podopieczni byli zadowoleni z usług oraz posiłków oferowanych przez naszą firmę. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy na konsultację. Z pewnością znajdziemy wspólny język!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 5
Danie 6
Danie 1
Danie 3
Danie 2
Danie 4
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU