Kapitan Cook - Dieta biurowa, Office Box - smacznego!

Dieta Office Box

Dieta Office Box

Jesteśmy firmą cateringową Kapitan Cook. Nasze produkty to połączenie smaku, doświadczenia, pasji i wiedzy. Sprawdź naszą ofertę dla firm!

Oferujemy usługi cateringowe dla firm, które obejmują wybrane pakiety dietetyczne z naszej oferty. Dieta Office Box jest bardzo popularna wśród pracowników, którzy są w pełni zaangażowani w działania zawodowe i nie mają wystarczającej ilości czasu, aby przygotować wartościowe posiłki do pracy. Jest to doskonały sposób na rozwiązanie braku czasu na zaspokajanie podstawowych potrzeb pracowników. Proponujemy dietę biurową w wariantach: standard, wege + ryby, bez glutenu i laktozy, paleo, sport oraz detoks sokowy. Każdy zestaw charakteryzuje się określonymi właściwościami pokarmowymi. Bardzo dbamy o odpowiednie ułożenie diety w oparciu o zapotrzebowanie kaloryczne. Jest to dla nas kwestia priorytetowa, aby dbać o dobro naszych klientów!

Na czym polega dieta biurowa?

Catering biurowy to łatwy sposób na zadbanie o utrzymanie zbilansowanej diety oraz odpowiednie i regularne spożywanie posiłków podczas ciężkiego dnia w pracy. Dieta biurowa jest zazwyczaj lekkostrawna i wyporcjowana tak, aby posiłki zaspokajały potrzeby klienta podczas pracy. W skład diety biurowej wchodzi zazwyczaj drugie śniadanie oraz lekki posiłek przed obiadem w domu. Proponowana dieta biurowa zakłada, że klient spożywa śniadanie oraz obiad w domu. Zatem ten typ cateringu z pewnością spodoba się pracownikom biurowym funkcjonującym w ramach podstawowego czasu pracy 8-16 lub 7-15 (choć nie tylko!). Dieta biurowa z pewnością jest rewelacyjnym uzupełnieniem regularnego cyklu żywieniowego w ciągu dnia. Gotowe posiłki bardzo ułatwiają zachowanie harmonii żywieniowej w ferworze zawodowego zabiegania. Jadłospis diety biurowej jest tak skomponowany, aby organizm otrzymywał wszystkie niezbędne składniki.

Dla kogo może być dieta biurowa?

Dieta biurowa jest przeznaczona dla każdej zabieganej osoby, która potrzebuje chwili wytchnienia podczas codziennego biegu. Jeśli jesteś tak zaaferowany życiem zawodowym, że często całkiem zapominasz cokolwiek zjeść, to musisz wiedzieć, że bardzo negatywnie wpływa to na Twoje zdrowie. W dłuższej perspektywie jest to dla naszego organizmu niezwykle wyniszczające. Chcemy zapobiegać takim sytuacjom i korzystnie wpływać na zdrowie i samopoczucie naszych klientów. Dieta biurowa powinna być uzupełnieniem codziennych posiłków. Należy pamiętać, że nie jest to całościowy zestaw posiłków przypadających na jeden dzień. Bardzo ważna jest regularność spożywania posiłków oraz ich wartości odżywcze.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 4
Danie 5
Danie 1
Danie 6
Danie 3
Danie 2
Danie 7
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU