Kapitan Cook - Dieta Modelka - smacznego!

Dieta Modelka

Dieta Modelka

Dieta Modelka jest jedną z nich. Sprawdź nasze kombinacje żywnościowe.

Firma cateringowa Kapitan Cook oferuje klientom różnorodne kombinacje posiłków o określonych właściwościach i odpowiednich proporcjach. Staramy się jak najdokładniej wybadać potrzeby naszych podopiecznych, tak aby czuli pełną satysfakcję ze spożywanych posiłków serwowanych przez naszą firmę i dostarczanych prosto do domu. Właściwy wywiad dietetyczny jest naszym kluczem do sukcesu. Z tego powodu przygotowaliśmy szeroką ofertę dietetyczną w odpowiedzi na zapotrzebowanie i różnorodność preferencji naszych klientów. Jedną z naszych propozycji jest dieta Modelka.

Czym jest dieta Modelka?

Dieta Modelka przeznaczona jest dla kobiet, które marzą o zgrabnej sylwetce i zdrowych posiłkach każdego dnia. Niska kaloryczność z zachowaniem pełnowartościowych posiłków to główne założenia tej diety. Staramy się dobierać do posiłków produkty, które zapewnią lekkość, pomimo sytości przygotowanych porcji. Od teraz zdrowa i zbilansowana dieta oraz odpowiednia kaloryczność nie muszą być wyzwaniem ani ciężarem, a mogą stać się przyjemnością. W skład diety wchodzi aż 5 zbilansowanych posiłków. Kaloryczność diety waha się w granicach 1000-1500 kcal. Dieta Modelka oparta jest na warzywach, owocach, pełnowartościowych węglowodanach oraz chudym mięsie i rybach. Na przykładową kolację serwujemy sałatkę z awokado, granatem, grzankami i kozim serem. Nasze produkty są najwyższej jakości.

Jakie są zalety diety Modelka?

Jesteś wiecznie zabiegana i na nic nie starcza Ci czasu? Doba jest dla Ciebie zdecydowanie za krótka? Jesz tylko to, co wpadnie Ci w ręce? Pozwól, że pomożemy Ci to skutecznie zmienić i sprawimy, że od rana do wieczora będziesz pełna energii! Od dzisiaj nie musisz się obwiniać o to, że znowu nie przygotowałaś sobie posiłku na kolejny dzień w pracy. My zrobimy to za Ciebie i przede wszystkim dla Ciebie! Zaufaj naszym profesjonalistom i zadbaj o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne razem z Kapitanem Cook!

Dieta Modelka jest świetnym sposobem na zbilansowane posiłki każdego dnia w codziennym życiu nowoczesnej kobiety. Jest to ogromna oszczędność czasu oraz brak wyrzutów sumienia ze względu na zaniedbanie diety z powodu braku czasu na przygotowanie odpowiednich posiłków. Bilans odżywczy jeszcze nigdy nie był tak łatwy do zachowania. Zdrowo i bez poczucia głodu to nasze motto w tej diecie! Dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania naszych klientek, które są dla nas niezwykle ważne!

Odpowiednie odżywianie jest niezwykle istotne w codziennym funkcjonowaniu człowieka i nie należy o tym zapominać, bez względu na tryb życia. Regularne i odżywcze posiłki z naszej diety skutecznie ułatwią zachowanie balansu. Jesteśmy po to, aby pokazać, że dieta i zdrowe odżywianie się nie muszą być uciążliwe, a wręcz przeciwnie!

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 7
Danie 2
Danie 4
Danie 5
Danie 1
Danie 6
Danie 3
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU