Catering Paleo Sopot - Kapitan Cook

Catering Paleo Sopot

Catering Paleo Sopot

Profesjonalny catering Paleo w wersji Samuraj, proponowany mieszkańcom Sopotu, wymaga wiedzy i doświadczenia w przygotowywaniu oraz planowaniu całodziennych posiłków. Oferta od Kapitan Cook jest zatem odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientów. Określenie diety jest w tym przypadku znacznie rozszerzone, ponieważ taki model odżywiania sprzyja nie tylko zrzucaniu zbędnych kilogramów. Jest przede wszystkim szansą na utrzymanie dobrego zdrowia czy samopoczucia. Dowożone dania są bowiem przyrządzane wyłącznie na bazie naturalnych składników. Są to między innymi ekologiczne: jaja, mięso, warzywa, owoce, ryby i grzyby. Dostarczyciele tych artykułów spożywczych mogą pochwalić się certyfikatami jakości, które potwierdzają naturalny charakter upraw oraz przestrzeganie rygorystycznych norm hodowlanych. Świetna jakość produktów to tylko jeden z elementów takiego cateringu. Kolejnym jest różnorodność przygotowanych posiłków, ich: wygląd, sposób podania, smak czy aromat. Podkreśleniem ostatnich walorów są wyłącznie naturalne przyprawy, które nadają potrawom określonej wyrazistości. Marka Kapitan Cook uzupełnia ofertę o konkretne plany żywieniowe dla różnych grup odbiorców.

Catering Paleo w Sopocie to zdrowa i nieprzetworzona żywność

Bazowanie jedynie na sprawdzonych oraz w pełni naturalnych składnikach to wyróżnik cateringu Paleo dla mieszkańców Sopotu. Wśród klientów firmy są między innymi:

 • osoby walczące z otyłością lub nadwagą,
 • miłośnicy zdrowego stylu życia,
 • sportowcy,
 • osoby z nietolerancjami pokarmowymi (nabiał, laktoza, fruktoza, histamina czy gluten),
 • firmy i korporacje.

Fundamentalnym celem jest sprawdzenie pochodzenia i rzeczywistych wartości odżywczych składników. Równocześnie, dieta paleolityczna eliminuje zboża, zastępując je po części nasionami i orzechami. Co jeszcze jest absolutnie niedozwolone w takim menu? Głównie wyroby zawierające:

 • sztuczne aromaty,
 • barwniki,
 • konserwanty,
 • polepszacze smaku,
 • homogenizowany nabiał.

Mieszkańcy Sopotu to po prostu także zapracowani ludzie, niemający czasu na przygotowywanie i przestrzeganie tych zaleceń. Specjalnie dla nich Kapitan Cook może przekazać posiłki dostawą kurierską, w dowolnie wybrany punkt. Bywają to: dom, miejsce pracy, mieszkanie znajomych czy inna, wskazana lokalizacja. Wszystko po to, by zjeść dokładnie 4 posiłki dziennie, w określonym przedziale czasowym. Pozwoli to wyregulować często zaburzony metabolizm. Ochroni również przed tak zwanym efektem jojo po zmianie trybu odżywiania.

Catering Paleo w Sopocie od Kapitan Cook

Wykwalifikowani dietetycy i kucharze opracowują pełen zestaw różnych opcji menu cateringu Paleo w Sopocie. Maksymalne wartości odżywcze można uzyskać, decydując się na plan żywieniowy Samuraj. Mniej wyspecjalizowane opracowania dietetyczne także będą uwzględniać podejście Paleo. Jednym z podstawowych zadań, oprócz wykluczenia pokarmów przetworzonych, jest eliminowanie:

 • cukrów rafinowanych,
 • nasion roślin strączkowych,
 • wyrobów mlecznych,
 • oleju słonecznikowego,
 • orzechów ziemnych,
 • produktów zbożowych glutenowych,
 • soli.

Brak tej ostatniej dla wielu może być trudny do zaakceptowania, ale istnieją zdrowsze zamienniki. Można na przykład zastosować w jej miejsce: rozmaryn, szczypiorek, sproszkowane chilli czy bazylię. Będzie to zmiana pewnych nawyków i przestawienie się na nową jakość. Kapitan Cook opracuje dietę dla mieszkańców Sopotu, która spełni też inne założenie Paleo. Trzy, pierwsze dania muszą mieć bazę tłuszczowo-białkową, ostatnie zaś – węglowodanową. Tylko wtedy dzienne zapotrzebowanie na naturalne składniki będzie właściwie spełnione. Dla osób zmagających się z większą nadwagą przygotowaliśmy zestawy o zróżnicowanej kaloryczności: 1300 kcal, 1500 kcal, 1700 kcal, 2000 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal, 3500 kcal i 4000 kcal.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 1
Danie 7
Danie 2
Danie 4
Danie 5
Danie 3
Danie 6
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940