Catering keto Sopot - Kapitan Cook

Catering keto Sopot

Catering keto Sopot

Doskonale przystosowany z odpowiednio dobranymi składnikami catering to podstawa właściwego funkcjonowania. Dieta ketogeniczna stała się bardzo popularna w ostatnim czasie. Nie ma się co dziwić, powoduje bowiem dynamiczny, a przede wszystkim skuteczny spadek masy ciała. Opiera się na zasadzie “jedz tłuszcz i spalaj tłuszcz”, ponieważ w większości składa się właśnie z produktów tłuszczowych. Catering keto w Sopocie to skuteczna dieta dla osób mających problemy zdrowotne, świetnie działa na poprawę pracy serca czy układu krążenia. Przekonaj się i zrzuć szybko zbędne kilogramy!

Jak działa catering keto w Sopocie?

Dieta ketogeniczna to dieta człowieka pierwotnego. Ma na celu wprowadzenie organizmu w stan ketozy, czyli stan metaboliczny, w którym organizm wykorzystuje tłuszcz jako główne źródło energii (normalnie energia dostarczana jest z węglowodanów). Zakłada, że tłuszcz stanowi 60-80% (w czasie adaptacji może sięgać nawet 90%) dziennego zapotrzebowania na kalorie, białko 20-30% i węglowodany do 10% (nie mogą przekroczyć 50 g na dobę). Catering keto na terenie Sopotu uważany jest za dietę dosyć restrykcyjną. W pierwszym etapie jego stosowania można odczuwać głód, osłabienie organizmu, problemy żołądkowo-jelitowe oraz rozdrażnienie. Objawy ustępują, gdy organizm przystosuje się do zaistniałych zmian. Proces adaptacji jest indywidualny i może trwać od 4, do 8 tygodni.

Catering keto z dostawą na terenie Sopotu

Niepodważalnym efektem diety ketogenicznej jest tracenie zbędnych kilogramów. Wszystko za sprawą ograniczenia węglowodanów i zastąpienia ich dużymi ilościami tłuszczu. Żywienie zgodnie z tymi zasadami pozwala na zrzucenie nawet kilkunastu kilogramów w ciągu zaledwie pół roku. Catering keto w Sopocie nie wymaga wyczerpujących ćwiczeń, ponieważ jego działanie polega na spalaniu odłożonych zapasów w tkance tłuszczowej. Nie jest to jednak dieta przeznaczona dla każdego, dlatego decydując się na nią, należy wziąć pod uwagę przypadłości lub choroby przewlekłe. Warto skonsultować się z naszym dietetykiem, aby odpowiednio dobrać posiłki do indywidualnych potrzeb.

Obserwuj nas na instagramie
@kapitancookcatering
Danie 3
Danie 4
Danie 5
Danie 1
Danie 7
Danie 2
Danie 6
Kontakt

Nr konta bankowego (mBank):
45 1140 2004 0000 3802 8155 6696

visa PayU

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego PayU

Dane firmy

Bezglutenova Sp.Z.O.O.

NIP: 7831764985

REGON: 368357866

KRS: 0000696940